Головна : Новини

Шугарінг: що це таке?

, 19:02
0 224

"Ще в Єгипті і Стародавній Греції красуні того часу позбавлялися від небажаної рослинності за допомогою маленької грудочки цукрової патоки. Дійшовши до наших днів з глибокої давнини, така процедура, як шугарінг, мало чим змінилася і нині вона є найбільш економічним, простим і  доступним методом видалення небажаного волосся", - розповідає співробітник студії депіляції "Карамель", в якій ви можете зробити .

Занесення інфекції при шугарінг зведена до мінімуму. Як всім відомо, цукор є природним консервантом, а цукровий сироп, в свою чергу, просто згубний для переважної більшості бактерій. Крім того, депіляція за допомогою цукрової пасти не така болюча, як її восковий аналог. Також, на відміну від воскової депіляції, при цукрових не можна обпалити шкіру, адже цукрову пасту не потрібно нагрівати. Шугарінг не має протипоказань воскової депіляції, саме тому ви можете робити його при варикозі вен і не боятися за свої судини.

Ще 1-їм перевагою цукрової депіляції є те, що дана процедура дуже проста і для її проведення не потрібні ніякі інструменти (шпателі, скребки, смужки і т. д.). Для її проведення треба взяти тільки 1-ин невеликий клубок густий цукрової патоки. Дану різновид депіляції можна зробити в багатьох салонах краси, а також самостійно в домашніх умовах.

Шугарінг підходить і чоловікам, і жінкам. Даним методом з легкістю можна видаляти небажане волосся будь-якого типу (у вухах, в зоні бікіні, на ногах, на обличчі, під пахвами). Даний метод депіляції дозволяє видалити волосся довжиною від 2 до 3 мм, причому «викорчовує» їх разом з коренем, до того ж не залишаючи жорстких «пеньків», як це робить бритва. До того ж, гоління видаляє волосся max на 10-14 днів, тоді як цукрова депіляція робить шкіру гладкою не < ніж на 21 день.

З кожною наступною процедурою шугарінга волосся стоншуються і рідшають, як результат, з кожним разом видаляти їх стає все легше.

Пасту для цукрової депіляції можна придбати у відділах, що торгують косметикою або спеціалізованих магазинах. У ній не міститься ніякої «хімії». Дуже часто до її складу, крім цукру входять екстракти рослин, які заспокоюють шкіру і лимонний сік.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ