Головна : Новини

Лікування високого тиску часником

, 15:17
0 242

Сьогодні підвищений артеріальний тиск можна встртить як у літніх людей, так і у молодих. Згідно зі статистикою: кожен 3-ій чоловік у віці від 16 до 34 років має підвищений тиск, а у 50% людей, старших за 35 років при наявності зайвої ваги" проглядається гіпертонічна хвороба. А ось у людей старше 50 років, підвищений артеріальний тиск вже мають 80 %.

Основними причинами розвитку високого артеріального тиску є:

  • шкідливі звички;
  • спадкова слабкість серцевого м'яза і периферичних судин;
  • накопичення на стінках судин кальцію;
  • підвищений рівень холестерину;
  • системні захворювання;
  • хронічний стрес.

Лікуємо високий тиск за допомогою часнику

Багато людей, коли у них починає "тріщати голова" і "стріляє у вухах" приймають таблетки і тим самим начебто знижують тиск, але і "гроблять" свою печінку. І це тоді, коли можна , які не мають згубного впливу на внутрішні органи.

Так, запобігти утворенню атеросклеротичних бляшок і тромбів, а також нормалізувати тиск допомагає звичний всім нам продукт харчування, а саме - часник. На відміну від інших народних засобів нормализирующих тиск, часник не впливає на шкідливий холестерин в крові, зате може запобігти його окислення під дією вільних радикалів. А, як відомо, на стінках судин откладываються саме продукти, отримані в результаті окисної деградації ліпідів, тим самим провокуючи появу атеросклеротичних бляшок.

Також, часник має протизапальні властивості, розріджує кров і стимулює розчинення кров'яних згустків, а також безпосередньо перешкоджає утворенню тромбів і злипання кров'яних тілець, завдяки чому він є першокласною профілактикою гіпертонії і серцевих захворювань.

Слід пам'ятати, що якщо ви приймаєте препарати, які впливають на згортання крові, тоді часник вам треба вживати з обережністю. У поєднанні з антиагрегатными препаратами та антикоагулянтами часник здатний спровокувати кровотечі, саме тому перед використанням його для лікування підвищеного артеріального тиску, треба обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Крім того, часник стимулює харчування міокарда, уповільнює розвиток атеросклерозу і нормалізує рух крові по коронарних судинах, що, в свою чергу, дає можливість уникнути таких ускладнень: порушення мозкового кровообігу і переміжна кульгавість.

Доведено, що при регулярному вживанні часнику тиск в середньому знижується на 7-8 %.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ