Головна : Новини

Хто такий андролог?

, 15:32
0 218

Які хвороби лікує андролог і в чому даний лікар відрізняється від сексолога або уролога? Ще до недавнього часу суто «чоловічим лікарем» був уролог. Чоловіки зверталися безпосередньо до даного фахівця при перших ознаках простатиту, з хворобами сечостатевих органів, а також з метою підвищення еректильної функції.

наприклад, сексолог, спираючись на свої комплексні знання в області неврології, ендокринології, урології, психології і психіатрії вирішує різні сексуальні розлади і виявляє причини фригідності, імпотенції, а також безпліддя (і жіночого, і чоловічого).

Якщо коротко, то андролог - це лікар, який займається лікуванням порушень репродуктивної, а також сексуальної функції, але суто у чоловіків (більш детально про те, хто такий ви можете прочитати на сайті simptomyinfo.ru).

Треба сказати, що андрологія є більш широкою сферою медицини, яка спрямована на глибоке вивчення фізіології чоловічих хвороб статевої сфери і методів їх терапії, а також чоловічої анатомії.

Які патології лікує андролог?

Цей фахівець лікує такі хвороби, як:

  • сексуальні розлади;
  • зниження лібідо;
  • еректильна дисфункція;
  • косметичні дефекти статевих органів;
  • вроджене недорозвинення статевих залоз;
  • променеве ураження статевих залоз;
  • чоловіче ожиріння і безпліддя;
  • вирішує будь-які інтимні проблеми у чоловіків, а також проблеми психологічного, сексуального, физиологическогои старіння і чоловічої контрацепції.

Своєчасне звернення до андролога допоможе подолати фізіологічний клімакс, який у чоловіків найчастіше настає в 50-55 років. Хоча він протікає і не так яскраво виражено, як жіночий клімакс, але він доставляє набагато більше проблем: атрофується функція запліднення, відбувається зміна гормонального статусу, затухає робота залоз внут. секреції, чоловік відчуває, що він старіє.

Крім того, андролог також лікує і патологічний клімакс, що обумовлений атеросклерозом, захворюваннями серцево-судинної системи, цукровий діабет, гіпертонією і здатний настати у чоловіків навіть середнього віку.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ