Головна : Новини

Еротичний масаж: користь, види та особливості проведення

, 13:14
0 301

Еротичний масаж – дуже приємне і корисне заняття. Це не просто традиційна техніка впливу на тіло клієнта, а насамперед процедура, що дозволяє розкрити сексуальний потенціал. Вона заспокоює і стимулює сексуальне бажання одночасно: тіло розслабляється, а чуттєвість загострюється.

Місцем виникнення еротичного масажу є Схід. Техніка виникла приблизно тоді, коли й традиційний масаж. У давнину прекрасно розуміли, що дотики не тільки несуть користь, але можуть бути приємними. Еротичний масаж часто є частиною прелюдії, розслабляючи і збуджуючи одночасно.

Корисний вплив еротичного масажу на організм.

Еротичний масаж дозволяє клієнту реалізувати свій чуттєвий потенціал. Він може стати джерелом нових вражень, сексуальних переживань, підвищити лібідо. Така процедура сприяє пробудженню сексуального збудження, чуттєвості, дозволяє краще пізнати своє тіло, відкрити нові ерогенні зони.

Одна процедура дає не тільки збудливий ефект, але корисний вплив на весь організм. Практично кожен день сучасної людини проходить з психоемоційними та фізичними навантаженнями. Так як всі прийоми даного виду масажу спрямовані на розслаблення, релаксація, він є прекрасним засобом для позбавлення від стресу, допомагає отримати заряд позитиву та бадьорості.

Правильне проведення масажу дозволяє довести клієнта до кульмінації пристрасті, що корисно при певних захворюваннях статевої системи, добре впливає на потенцію, сексуальність, чуттєвість.

Основні види еротичного масажу.

Існують різні види масажу:

  • тайський;
  • аквапенный;
  • тантричний;
  • гілка сакури та інші.

Незалежно від виду масажу, техніка виконання включає ніжні погладжування, розминають руху, масаж тіла з обох сторін. Масажується все тіло клієнта повністю.

рекомендує в салон «Симона».

Підготовка та особливості проведення еротичного масажу.

Професійний еротичний масаж виконується із застосуванням спеціального масла. Їм змащуються руки масажиста і тіло клієнта. Техніка масажу передбачає використання не тільки рук, але і інших частин тіла: груди, живіт, плечі і інші.

На відміну від інших видів, еротичний масаж на практиці пізнається краще, ніж в теорії. Це обумовлено тим, що при виборі техніки масажист повинен опиратися на бажання клієнта, у тому числі приховані. Процедура проводиться із застосуванням класичних технік і окремих елементів петтінга. Її ефективність багато в чому залежить від уміння прислухатися до бажань клієнта, здатність вловити реакцію на ті чи інші види пестощів.

Масажист повинен володіти знанням справи, спритністю рук і досвідом в даному напрямку. Дуже важливе значення має місце проведення процедури. Обстановка повинна сприяти повній релаксації, пробудження чуттєвості. Затишна кімната, романтична атмосфера, зручне ложе сприяють розслабленню і насолоди. Важлива умова – відсутність відволікаючих чинників, спокій і самоту. Також варто подбати про температуру в приміщенні, вона повинна бути комфортною для клієнта.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ