Головна : Новини

Хімчистка меблів: основні особливості

, 07:33
0 1105

Нині, багато людей вже користувалися послугами хімчистки. В 1-у чергу, людям доводилося здавати в хімчистку одяг, на якій з'являлися не піддаються виведенню і важко виведені плями. Через час спектр послуг сучасної хімчистки розширився до килимів, покриттів і чохлів для м'яких меблів.

Нині ж, вже нікого не здивуєш і хімчисткою безпосередньо самої м'яких меблів. Звичайно ж, цей процес є дуже відповідальною, потребує суто професійного підходу. Саме тому таку послугу, як , треба замовляти лише в спеціалізованих клининковых компаніях, які накопичили величезні практичний досвід у реалізації подібних робіт.

Що потрібно для успішної хімічного чищення м'яких меблів?

Для успішного проведення хімчистки м'яких меблів, в 1-шу чергу, необхідно:

  1. встановити походження плями або забруднення;
  2. треба визначиться, з якого саме матеріалу виготовлена оббивка.

З цими 2-ма моментами безпосередньо пов'язаний правильний підбір хім. засобів, за допомогою яких буде проводиться сама чистка. Також, вагомий внесок у хімчистку вносить ще й застосовувана професійна техніка.

Хімчистка залежно від типу тканини:

Віскозні, лляні, вовняні та бавовняні тканини безпосередньо після вологого чищення можуть «дати усадку», саме тому для них підходить лише пінна або суха чистка;

  • Синтетична оббивка є універсальною, тобто вона не має жодних обмежень за методом очищення, але як би там не було для неї, найчастіше, використовують чистку з екстрактора;
  • Для замшевої оббивки, яка боїться розчинників і органічних забруднень, застосовують суху чистку + водорозчинні реагенти і обов'язково наносять захисне покриття;
  • Оббивка з поліамідних волокон (нейлону, капрону і т. д.) стійкий до тертя, майже не вбирає вологу, але володіє низькою термостійкістю і сильно електризується. Саме тому, плями з подібних матеріалів видалити складніше всього.

Процес хімчистки

На сьогоднішній день, є кілька основних способів хімчистки м'яких меблів, але в основному вона проходить за таким сценарієм:

  • Спочатку, з меблевої оббивки видаляють пил за допомогою потужного пилососа;
  • Потім плями видаляють за допомогою спеціально підібраних плямовивідників;
  • Далі наносять основний хімічний засіб, що вступає в реакцію з брудом і «витягає» її на поверхню, у підсумку відновлюється колір покриття;
  • В кінці, все що вийшла на поверхню бруд збирається, а саме покриття промивають чистою водою з застосуванням екстрактора.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ