Головна : Новини

Иноклим - природна допомога в терапії клімактеричного синдрому

, 06:52
0 270

На сьогоднішній день, лікування КС (клімактеричного синдрому) - це 1-ін з найбільш обговорюваних питань в області гінекології. Викликано це тим, що, з 1-го боку, винайдені і широко застосовуються гормональні ліки надають досить швидкий ефект при терапії ранніх проявів клімактеричного синдрому, а з 2-ої боку вони не виправдали покладених на них надій у профілактиці визначених , зокрема, судинних хвороб у жінок безпосередньо в пері, а також постменопаузі. Під час їх використання виявили кілька несприятливих ефектів, але навіть незважаючи на це лікування гормонами залишається головним способом терапії урогенітальних і вазомоторних симптомів + остеопорозу у пери, а також постменопаузі.

Правда сьогодні, в силу різних причин багато жінок побоюються вживати гормони. Саме тому, продовжують вивчати і шукати альтернативні методи терапії КС, включаючи препарати рослинного походження. Один з таких препаратів ми і розглянемо в даній статті, а саме , купити який в Україні ви можете в інтернет-маркеті «Благодей»: http://blagodey.com.ua.

Иноклим - дієва допомога при КС


Иноклим – це фітопрепарат, в основі якого лежить екстракт соєвих бобів, а також інші натуральні компоненти, що є джерелом дуже цінних біоактивних речовин. Даний препарат сприяє зменшенню інтенсивності та попередження клімактеричних симптомів.

Основний активний компонент (екстракт соєвих бобів) є натуральним джерелом даидзина, генистеина і найважливіших ізофлавонів. За своєю будовою, дані речовини схожі на естрогени, в результаті чого вони можуть взаємодіяти з эстрогеновыми рецепторами, які, в свою чергу, розташовуються в молочних залозах, стінках судин, яєчниках, кісткової тканини і головному мозку.

Ізофлавони мають виборче эстрогеноподобное дію, і безпосередньо в залежності від вмісту в жіночому організмі своїх власних естрогенів здатні чинити як эстрогеноподобное, так і антиестрогенної дії. У ізофлавонів сої немає ряду побічних ефектів, якими володіють препарати, використовувані в замісної гормонотерапії: зокрема, ізофлавони не стимулюють гіперплазію ендометрію і не викликають розвиток гормонозалежних пухлин.

Регулярний прийом препарату Иноклим:

  • сприяє поліпшенню сну;
  • попереджає різка зміна артеріального тиску;
  • попереджає ущаченное серцебиття;
  • попереджає припливи;
  • попереджає перепади настрою;
  • стабілізує стан під час перименопаузы і при клімаксі;
  • запобігає розвитку остеопорозу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ