Головна : Новини

Маточне молочко

, 02:10
0 878
Жовтувато-біла рідина-саме так виглядає маточне молочко, яке є секретом звичайних глоткових залоз бджіл. При цьому маточне молочкопро найчастіше є одним з біологічно активних речовин, у поєднанні з іншими різними бджолиними продуктами поєднується максимально натурально і досить позитивно впливає на весь організм людини. У ньому є амінокислоти, які мають величезне значення при формуванні зазвичай молодого організму, тому воно корисне для маленьких дітей.Фактори росту, які є у складі маточного молочка, а також мінеральні солі і гормони допомагають зміцненні кісток і росту організму в цілому. Маточне молочко набагато перевищує звичайне коров'яче молоко в своїй корисності для організму. Адже личинки бджіл плавають в маточне молочко, а це означає що він має просто всі необхідні речовини дляросту.
Апілак (маточне молочко) є дуже хорошим антисептиком, процеси обміну речовин в тканинах нормалізуються, при прийнятті його, полівітамінний і також поли гормональний вплив на організм відбувається при вживанні. можнл в будь-якій аптеці. Виснаження остане хвороби можна легко зняти за допомогою маточного молочка, яке також має позитивний ефект при хворобах серцево-судинної системи, туберкульозі, гіпертонії, шлунково-кишкового тракту, бруцельозі, атеросклерозі. При онкологічних хворобах також може застосовуватися маточне молочко за своїми характеристиками.
Також маточне молочко є поширеним компонентом при виготовленні препаратів в геронтології. Приплив енергії, підвищення апетиту, кров'яний тиск стає більш нормальних після того, як літнім людям вводять такі препарати.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ