Головна : Новини

Простатит: до якого лікаря звернутися?

, 12:24
0 295

Запалення передміхурової залози є досить серйозним чоловічим захворюванням. При появі 1-их же симптомів простатиту краще невідкладно звернутися за допомогою до фахівця. Але ? З-за того, що багато чоловіків не знають до кого треба звертатися з цією проблемою, вони починають займатися самолікуванням.

Самостійне лікування в даній ситуації строго протипоказано і на це є ряд причин:

  • Хворий не в змозі встановити правильний діагноз самостійно;
  • Якщо буде встановлено не точний діагноз, тоді хворий ризикує підібрати собі неправильну терапію, що, в свою чергу, загрожує переходом простатиту в хронічну форму, а також багатьма іншими ускладненнями.

Саме тому критично важливо знати, який лікар лікує простатит.

Пам'ятайте: навіть якщо ви поняття не має про свою хворобу, ви може прийти в реєстратуру, в 2-х словах описати свою проблему і вам порекомендують лікаря, а також запишуть до нього на прийом.

Фахівці, які лікують простатит

Не будемо мучити вас, запам'ятайте при простатиті, 1-им справою треба, звернутися до уролога. Цей лікар огляне вас, направить на аналізи і вже за їх результатами зможе поставити ПРАВИЛЬНИЙ діагноз. Якщо ж можливості звернутися до лікаря-уролога немає, тоді ви можете записатися на прийом до хірурга або терапевта.
 
Далі дуже важливо відвідати лікаря-фізіотерапевта, який призначить вам потрібні процедури для лікування простатиту (магнітне поле, лазерну терапію, ультразвук). Часто не долеченный простатит перетікає в хронічну форму, вилікувати в якій його буде дуже складно. В даному стані варто звернутися до лікаря-імунолога, адже загострення найчастіше трапляються при розладах імунітету. Даний лікар підбере вам препарати для підвищення захисних сил організму і зміцнення імунної системи.

Важливу роль у процесі терапії простатиту грає психічне та емоційне здоров'я хворого – від них безпосередньо залежить ефективність лікування. Ті чоловіки, які не з чуток знайомі з запаленням передміхурової залози, стають дуже чутливими і тривожними, плюс до всього ще й невпевненими у своїй "чоловічий" силі. Цю проблему дуже непросто обговорювати зі своїми близькими, саме тому підтримка та консультація психотерапевта будуть зовсім незайвими.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ