Головна : Новини

Форекс або як заробити в декреті

, 14:15
0 267

Багато майбутні мами задають собі питання: "Як можна заробити в декреті?", оскільки перспектива жити на допомогу багатьох жінок м'яко кажучи, не влаштовує. Хорошим помічником в цій ситуації виступає Глобальна Павутина, яка може допомогти вам знайти реальний . Заробити в інтернеті ви можете завдяки бірж фрілансерів, хенд-мейду, копірайтингу, створення особистого веб-сайту і т. д. Але всьому цьому треба приділяти багато часу, тому більш підходящим варіантом буде пасивний дохід, який може забезпечити Форекс.

Що таке Форекс, а також довірче управління?

Форексом називається ринок обміну однієї валюти на іншу. Ви спростите: "А як на етм самому Форексі заробляти?". Тут працює кожному знайомий закон «пропозиції і попиту». На фінансових ринках зміну пропозиції та попиту за собою тягне зміна курсів валют або 1-ну, або в іншу сторону. Дане «фінансове коливання» вартості валют і дозволяє заробляти торгуючи ними. Начебто все просто: стежити за скачками валютних курсів і заробляй, але молодій мамі це може бути не по силам.

тут На допомогу приходить довірче управління – це коли ви передаєте право керування вашими активами іншій, вже досвідченому трейдеру. А це, те, що треба молодій мамі, яка дивиться за маленькою дитиною.

Висновки

Як бачите, для заробітку на Форексі, зовсім не обов'язково торгувати самому. Вивчивши безліч доступною в інтернеті інформації, ви переконаєтеся в тому, що користуючись довірчим управлінням, 1000-чі людей вже досить давно примножили власний добробут. В подібних конторах середня прибутковість вкладених засобів в місяць складає 9 %. Якщо враховувати капіталізацію %, то дохідність  складає > 100 % у рік! Погодьтеся дані цифри надихають.

Швидше за все, багато хто з ваших знайомих невже мали справу з Форексом, але не расказывали про свій досвід, оскільки він був невдалий. І причина тут дуже банальна: безліч людей на 100 % впевнені в тому, що Форекс — це величезний обман, і переконати їх у зворотному дуже складно.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ