Головна : Новини

Вибір очок: на що треба звернути свою увагу

, 20:44
0 297

Очками називається оптичний прилад, призначений для корекції зору, який складається з оправ та лінз. Начебто, все гранично просто, але насправді, підібрати якісні окуляри дуже складно. Далі ми поговоримо про те, на що треба звернути свою увагу купуючи окуляри і розповість нам співробітник інтернет-магазину http://titan.co.ua/, в якому можна придбати .

Окулярні лінзи

Саме вони компенсують порушення рефракції, що і є основною причиною поганого зору людини. Тому, вибираючи такий прилад, як окуляри, в 1-шу чергу треба правильно вибрати лінзи для них.

На сьогоднішній день, найбільш популярними матеріалами для виготовлення лінз є пластик і скло. Але однозначної переваги не можна віддати ні одного з цих лінз. Так, пластик набагато м'якше, ніж скло, то в той же час - більш вразливим до різних пошкоджень. Правда всі якісні сучасні лінзи з пластику роблять з зміцнюючих покриттям, що робить їх такими ж стійкими до появи подряпин, як скляні.

"+" пластикових лінз:

  • легкість (питома вага застосовуваного в оптиці пластику в 2 рази менше, ніж у скла, саме тому окуляри з пластиковими лінзами - набагато легше);
  • мала травмоопасность (пластик більш стійкий до розколювання, ніж скло, а можливі осколки менш небезпечні — саме тому водіям, літнім людям і дітям рекомендуються саме такі лінзи);
  • пластик має великі можливості безпосередньо для його обробки (наприклад, для фарбування).

"+" скляних лінз:

  • скляні лінзи володіють великим індексом (коефіцієнтом заломлення), ніж у пластикових. скло має велику міцність (але не ударну), ніж у пластику, з чого випливає те, що якісні лінзи зі скла, при рівних діоптріях, можуть бути більш плоскими, а також тонкими, ніж пластикові.

Оправа

Оправа може викликати різні алергічні реакції. Тому вибираючи її треба звернути свою увагу на схильність до алергії. Пам'ятайте, що дешеві оправи з металу невідомого походження здатні викликати роздратування на шкірі обличчя і важкі алергічні реакції.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ