Головна : Новини

Електронні сигарети - розумна альтернатива тютюну

, 09:38
0 270

З тих пір, як Колумб, а точніше члени його команди, вперше привезли в Європу листя тютюну, куріння переросло у справжню епідемію, яка щорічно забирає сотні і тисячі життів. Розумною альтернативою нікотинової залежності, яка не має згубного впливу на організм курця і оточуючих, є електронні сигарети від магазину BeFOG, вибирати які можна за посиланням . Це високотехнологічне, електронний пристрій (гаджет в сучасному розумінні), яке має зовсім інший принцип дії, ніж класичні сигарети.

Вейп і вейпинг

З поняттям електронних сигарет часто асоціюють такі терміни, як вейп (стосовно до самого гаджету) і вейпинг (позначає процес "куріння"). Вони мають іноземне походження від англійського слова "vapor" або "пар". Пов'язано це з тим, що на відміну від класичної сигарети людина вдихає не дим - продукт тління тютюну, а пар або аерозоль. Другим очевидним відмінністю є форма або агрегатний стан основного витратного матеріалу:

  • в сигаретах тютюнова засипка має умовно твердий стан;
  • вейпах використовується видаткова рідина, розбавлена різними ароматичними і структурними компонентами.

Склад електронної сигарети

Вейп є електронним гаджетом, в якому рідина перетворюється на аерозоль. Це змушує розробників використовувати його конструкції кілька основних вузлів. У більшості випадків компонування пристрою є однотипною, що дозволяє уніфікувати окремі компоненти і пропонувати унікальні рішення для серійних моделей.

Структурно електронна сигарета складається з таких компонентів:

  • Заправна ємність чи бак. Знімна камера, в яку заправляється курильна рідина. Відрізняється формою і обсягом;
  • Койл. Основний нагрівальний елемент. Має форму спіралі і використовується для розігрівання рідини до критичної температури (точка зміни агрегатного стану);
  • Атомайзер. Це маленький випарний блок у формі картриджа, в якому, власне, і формується аерозольне хмара;
  • Батарейний блок. Акумулятор, який служить джерелом живлення койла і атомайзери. В оптовій та роздрібній мережі більше відомий, як мод, оскільки базова модель може бути легко замінена на альтернативну модифікацію від стороннього виробника.

Здоров'я понад усе

Незважаючи на те, що вейпинг має не зовсім однозначну репутацію в суспільстві та медичній сфері, його позитивний ефект не можна заперечувати. По-перше, в якості витратного матеріалу використовується не тютюнова суміш (у кращому випадку), в якій повним-повно шкідливих для організму речовин. Рідина, яка заправляється в бак, має мінімальний вміст нікотину або він там взагалі відсутня. По-друге, людина вдихає не продукт горіння/тління (дим), а пар, в який перетворюється на рідину.

Вейпинг має реальні переваги перед традиційні сигаретами. Зокрема, відсутність неприємних запахів, можливість "парити" в будь-якому місці, відсутність необхідності в попільничках і головне, зниження шкідливого впливу на власне здоров'я та здоров'я оточуючих.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ