Головна : Новини

Вибираємо місце для татуювання

, 17:17
0 299

Щоб не пошкодувати про зроблений вибір, співробітник тату салону Art 79 рекомендує звернути вашу увагу на наступні деталі:

  • чи не спотворюється татуювання на своєму шляху;
  • чі воно повинне бути доступним загальному огляду чи ні;
  • чи зможете Ви приховати малюнок під одягом і як грамотно розташувати татуювання на тілі.

Представники різних статей вибирають різні місця для татуювань

Якщо вибрати неправильне місце для тату, можна зіпсувати весь ефект від нього. Наприклад, якщо ви накололи портрет дівчини на спині, то при русі це буде схоже на відображення в кривому дзеркалі. Навряд чи це їй сподобається, а вже тим більше весела реакція інших людей.

Якщо звернути до статистики, то представники різних статей вибирають і різні місця для татуювань. Це пояснюється тім, що жінки за допомогою них хочуть зробити тіло сексуальнішим, красивішим, альо при цьому не виглядати вульгарно, тому вибирають місця, наприклад за вухом, які можна буде заховати під одягом або прикрити волоссям. Такою ж можливістю володіють і тату на шиї. А чоловіки ж хочуть бути більш відкритими і виставляють картинку напоказ.

Відомо багато випадків, коли за допомогою татуювання люди хочуть приховати шрами. Це вагомий аргумент, адже в будь-якому місці малюнок буде виглядати непогано, тоді як шрами будуть відштовхувати. Досить популярні в цьому випадку татуювання на животі. Однак, перед таким відповідальним кроком необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб виключити можливі протипоказання.

Найпоширеніші - це татуювання на руках. Тут можна виділити плечі, які є ідеальним місцем для будь-яких малюнків середнього розміру. Часто, цю зону об'єднання єднують з передпліччям, тоді можна створити цілий сюжет, з качаном на плечі і продовженням на передпліччя. На зап'ясті наносять невеликі композиції, які можна буде при необхідності приховати:

  • браслети;
  • рослинні мотиви;
  • ланцюжки.

Частині місце для малюнків - пальці або зовнішня сторона долоні. Правда, роблять такі малюнки, як правило, військові або матроси. Ці татуювання - своєрідний шифр, який багато чого може розповісти про власника. Так як шкіра в цих місцях наростає швидко, татуювання з годиною розпливаються і втрачають привабливість.

Дуже специфічне місце - це ноги. Жінки найчастіше розміщують малюнок на стегні, і не випадково, бо це дійсно одне з найбільш вдалих місць. Тут є де розвернутися за обсягом, а картинкою можна підкреслити красу стегна, або навпаки, приховати зайві форми. Також, велике значення має ті, що таке татуювання непросто побачити, для цього потрібно бути в коротких шортах або в купальнику (до речі, з останнім можна знайте гарне поєднання). Ікри також досить зручні, але у чоловіків тут виникнуть проблеми з волоссям.

Щиколотка - це невелика область, альо дуже перспективна. Найчастіше тату тут наносять саме дівчата, адже невеликий браслет або малюнок у вигляді, наприклад, квітки, виглядає дуже сексуально та інтригуюче.

Розміщуючи татуювання на голові, люди виграють у тому, що при необхідності можна відростити волосся і приховати його. Хоча з іншого боку, для того, щоб коказувати його, доведеться постійно голити голову. На обличчі найчастіше роблять перманентний макіяж. Так можна підкреслити або змінити форму губ, брів, очей. Альо змінити такий макіяж буде майже неможливо, що може бути не завжди до речі.

Корпус - це ті місце, де можна «розгулятися». Почнемо з грудей, на яку наносять малюнки як чоловіки, так і жінки. Саме стандартний місце тут - верхня частина корпусу, тут можна розмістити зображення майже будь-якого розміру.

Жіночі груди досить спірне місце для тату. Звичайно, витончені малюнки можуть додати їм красу і шарму, але з віком грудей змінюють форми, і багато малюнків виглядають досить безглуздо, а точніше, зовсім не виглядають. Цікаво можна обіграти і соски, які зазвичай роблять в центрі композиції.

Лопатка - це мрія, а не місце. Технічно малюнок легко наносити, причому будь-якого розміру. А якщо треба приховати татуювання, то достатня буде не вдягати одягу з вирізом ззаду. Тому дівчата дуже часто роблять собі татуювання саме в цьому місці.

Звичайно, дуже стильно і зухвало виглядають малюнки на попереку, особливо у представниць прекрасної статі. Мало того, що там вистачає місця, так ще й тематика практично будь-яка: квіти, тварини, кельтський орнамент. Найчастіше ці малюнки мають широку частину посередині і звужуються до країв.

На талії і сідницях власників малюнків підстерігають ті ж проблеми, що і з животом, проте ці місця все одно популярні. Тут будуть добре виглядати рослинні мотиви.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ