Головна : Новини

Гвинтові компресори: основні "+" та " -"

, 18:12
0 286

На російському будівельному ринку ще зовсім недавно головну частку асортименту гвинтових компресорів займало обладнання поршневого типу, яке відрізняється доступністю і дешевизною, саме тому широке коло людей може собі його дозволити. Але вже сьогодні активний наступ на її позиції було зроблено новим для наших умов класом обладнання - гвинтовими компресорами, купити які можна в інтернет-магазині. Завдяки досконалішим тех. параметрами, ці вироби стають все більш популярними.

Якщо порівнювати з поршневим, то гвинтовим компресором має помітні переваги. В її конструкції передбачено наявність спарених турбін, як результат їх робота не впливає на збільшення вібрації або ж шуму, що рятує від потреби зведення окремого приміщення і укладання міцного фундаменту. Також подібний пристрій суттєво зменшує вагу і габарити устаткування, полегшуючи при цьому його встановлення, а також енерговитрати (у разі його оснащення електричним двигуном).

Також треба відзначити і той факт, що поршневі компресори, на відміну від гвинтових, не працюють з лубрікаторним мастилом, що в свою чергу позначається на більшому забрудненні повітря і підвищенні витрати оливи. Тому гвинтові компресори - це кращий варіант у разі роботи з пневматичними сучасними інструментами, що є чутливими до таких недоліків. Крім того, цей тип обладнання дає можливість застосовувати автоматичні системи контролю і управління, що дозволяють обслуговувати агрегат без участі людини.

Ще 1-їм важливим "+" гвинтового компресора можна назвати його оснащення повітряним охолодженням, що не вимагає монтажу величезних градирень або ж будь-яких інших оборотних пристроїв для відведення зайвого тепла. Але, звичайно, головним плюсом цих пристроїв є їх економічність. Згідно з даними досліджень, такі компресори в робочому режимі застосовують лише від 50 до 80 відсотків своєї номінальної потужності.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ