здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Гвинтові компресори: основні "+" та " -"

Грудень 27 2016

На російському будівельному ринку ще зовсім недавно головну частку асортименту гвинтових компресорів займало обладнання поршневого типу, яке відрізняється доступністю і дешевизною, саме тому широке коло людей може собі його дозволити. Але вже сьогодні активний наступ на її позиції було зроблено новим для наших умов класом обладнання - гвинтовими компресорами, купити які можна в інтернет-магазині. Завдяки досконалішим тех. параметрами, ці вироби стають все більш популярними.

Якщо порівнювати з поршневим, то гвинтовим компресором має помітні переваги. В її конструкції передбачено наявність спарених турбін, як результат їх робота не впливає на збільшення вібрації або ж шуму, що рятує від потреби зведення окремого приміщення і укладання міцного фундаменту. Також подібний пристрій суттєво зменшує вагу і габарити устаткування, полегшуючи при цьому його встановлення, а також енерговитрати (у разі його оснащення електричним двигуном).

Також треба відзначити і той факт, що поршневі компресори, на відміну від гвинтових, не працюють з лубрікаторним мастилом, що в свою чергу позначається на більшому забрудненні повітря і підвищенні витрати оливи. Тому гвинтові компресори - це кращий варіант у разі роботи з пневматичними сучасними інструментами, що є чутливими до таких недоліків. Крім того, цей тип обладнання дає можливість застосовувати автоматичні системи контролю і управління, що дозволяють обслуговувати агрегат без участі людини.

Ще 1-їм важливим "+" гвинтового компресора можна назвати його оснащення повітряним охолодженням, що не вимагає монтажу величезних градирень або ж будь-яких інших оборотних пристроїв для відведення зайвого тепла. Але, звичайно, головним плюсом цих пристроїв є їх економічність. Згідно з даними досліджень, такі компресори в робочому режимі застосовують лише від 50 до 80 відсотків своєї номінальної потужності.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Які є методи реставрації? Яку печатку краще замовити? 
Переглядів: 256
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен