Головна : Новини

Яку печатку краще замовити?

, 23:42
0 314

Нині виробництво печаток/штампів, як галузь, що характеризується постійним високим попитом. Виходячи з цього, надання цієї послуги на ринку одержало широке поширення, що в слідстві породило активне вдосконалення і розвиток самої галузі завдяки конкурентній запеклій боротьбі. Але перед усіма виробниками печаток/штампів стоять ключові завдання:

  • надання відбиткам найкращої якості;
  • створення системи захисту відбитка безпосередньо від підробки.

Сьогодні в процесі виробництва печаток / штампів широко задіяні комп'ютерні технології, які безпосередньо пов'язані з дизайном і графікою. Але самі технології істотно відрізняються між собою, включаючи перелік застосовуваного устаткування. Але вибираючи якогось конкретного виробника треба дивитися не тільки на використовувані їм сучасні технології, а також і безпосередньо на те, чи правильно вони використовуються на практиці. Далі ми поговоримо про основні методи виготовлення печаток і розповість нам про них співробітник компанії «Печатки і штампи Лева», в якому ви можете замовити виготовлення даної продукції у Львові.

Методи виробництва печаток і штампів

  • При виготовленні печаток та штампів рельєфного типу застосовують лазерні технології, які дозволяють випалювати зображення високої чіткості на гумовій поверхні. Продукція, яку отримують цим методом користується величезною популярністю зважаючи високої чіткості отриманого відбитка, а також тривалого терміну експлуатації. Але виробництво таких печаток - це задоволення не з дешевих, плюс до всього технологічний процес є дуже тривалим і супроводжується неприємним запахом;
  • Дуже затребуваними сьогодні є фотополімерні друку. Основа таких виробів - це експонуються камера, заповнена рідким фотополімером, який застигає під дією УФ променів;
  • Також дуже поширеними нині є флеш-технології, перевагою яких є отримання в кінцевому підсумку красконаполненной друку / штампа. Спочатку на ПК розробляють макет виробу, після чого приступають до його безпосереднього виготовлення.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ