Головна : Новини

Такі популярні турецькі килими

, 11:30
0 279

Килимарство в Туреччині зародилося ще в 13 столітті і по сьогоднішній день користується популярністю у всьому світі. Складно уявити турецький дім, у якому ви не зустріните , ними прикрашали стіни і підлоги заможні турки і правителі країни. Основним матеріалом для виготовлення килимів була і є вовна. До цих пір використовують барвники з натуральних рослинних компонентів, для отримання таких барвників використовують місцеві рослини, які ви більше не зустрінете ніде в світі.

Головним перевагою турецької килимів від перських килимових покриттів є подвійний турецький вузол, який забезпечує міцність і довговічність покриття. Вони так само можуть похвалитися основною облямівкою, подвійною підкладкою, внутрішнім поперечним бордюром.

Найпопулярніші в Туреччині центри по виготовленню килимів це:

  • Газіантеп;
  • Кайсері;
  • Конья;
  • херек цукерки цукерки діти;
  • Кула.

Особливості турецької килимів

Турецькі килими різноманітні за своєю колірною гамою, візерунками, формами і темами, це пояснюється тім, що райони, де розвинене виробництво мають свій почерк роботи. Відмінністю між виробами є якість вовни і склад барвників.

У Туреччині можна зустріти килими які мають бавовняну основу, а так само популярністю користуються і килими з натуральних шовковистих матеріалів. Як сировину для виготовлення такого килима використовують пряжу натурального шовку. Смороду відрізняються свіжими квітковими орнаментами пастельних відтінків і щільністю. Кількість вузликів в розрахунку площі на один квадратний метр - досягає 2 млн. І ткуться смороду пара кілька років. Турецька легенда свідчить, що такий килим здатний витримати удар кинджала, який летить вниз.

Турецькі килими поєднують в собі працьовитість майстрів, тисячолітні традиції і колорит цієї країни. Найбільш популярними складом зараз вважається хіт-сет, який гідно замінив шерсть. Хіт-сет використовують у виготовленні килимів з довгим ворсом і гладких паласів. Килими з Туреччини - це справжній витвір мистецтва! Вони роблять будь-яке приміщення затишне і скільки б вони не прослужили - завжди залишаються в первозданному зовнішньому вигляді, що радує погляд.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ