Головна : Новини

Вирощуємо печериці будинку

, 12:43
0 296

Багатьох людей цікавить питання, чи можна виростити печериці у себе вдома і якщо так, то яким чином? Зробити це звичайно ж можна. Якщо вас цікавить , як це зробити вам на допомогу.

Іструкція з вирощування печериць в домашніх умовах

Домашнє вирощування печериць полягає в їх зростанні з посівної грибниці. Щоб це зробити беруть, наприклад, міцелій печериці, який, у свою чергу, вирощений на зерні і призначений для посіву. Його ділять на кілька частин і вміщують у скляні банки 0.5 - 1 л, але не доходять до верху - 3-4 див. Міцелій треба прим'яти таким чином, щоб поверхня була більш-менш плоскою.

Далі зверху насипають вологу землю (20-25 мм), змішану з суперфосфатом і крейдою, що, в свою чергу, забезпечує потрібну лужне середовище грунту.

Після цього горло банки накривається блюдцем і залишають щілину для повітря. Треба прискіпливо стежити за тим, щоб у банку не висихала земля, для цього її обприскують з розпилювача водою кімнатної температури, але не перестарайтеся. У глиб банки затікати вода не повинна, а земля не повинна перетворюватися в бруд, кашку.

Через 7 днів знаходження банки при температурі від 18 до 26 0 С, її треба перенести в місце водою (температура повинна становити від 10 до 15 0 С). Якщо ви не можете створити ці умови, тоді поставте ємність на 3-4 дні в холодильник на нижню полицю, правда є одне але - температура не повинна бути < 0  0 С.

Через певний час банку треба вийняти з холодильника і повернути кімнатні умови, в яких температура не повинна бути більше 25 0 С, зняти блюдце і продовжити зволоження. Якщо ви зробили все правильно, тоді через 10-14 днів з'являться гриби.

Знайте: прямі сонячні промені дуже шкідливі для печериць, оскільки вони висушують зверху землю і обпалюють ніжну шкірку грибних капелюшків. Саме тому при вирощуванні шампиньйонов на балконах, лоджіях або підвіконнях, гриби треба затінити (захистити) від сонячних променів.

А в період росту плодових тіл треба ще і провітрювати приміщення, щоб видалити з неї вуглекислий газ. Зрілі гриби ви можете викручувати або зрізувати з банки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ