Головна : Новини

Целюліт: Що це таке?

, 13:37
0 295

Багато жінок по всьому світу стикаються з таким неприємним проявом, як целюліт ("апельсинова кірка") на шкірі. Давайте ж розглянемо . Це ніщо інше, як структурні зміни безпосередньо в підшкірному жировому шарі, які порушують якість і мікроциркуляцію лімфатичного відтоку. Іншими словами це - застійне явище в жировій тканині, що призводить безпосередньо до її дистрофії.

Ще недавно вважалося, що целюліт - це неминуче з часом відкладення жиру. Але останні дослідження довели, що целюліт треба сприймати як сигнал про те, що настав час поміняти свій спосіб життя. До речі, лікарі часто не використовують термін целюліт, вони називають цей стан гиноидной ліподистрофією. До речі величезна кількість лікарів навіть не зараховують целюліт до хвороб, вважаючи його природним станом.

Звідки він береться?

По своїй суті, целюліт - це структурна зміна безпосередньо в жировій тканини людського шкірного покриву. Всьому виною тут естрогени (жіночі гормони), що впливають на систему кровоносних судин безпосередньо в жирової підшкірної клітковини. Гормони закупорюють судини в результаті чого в тканини надходить менше кисню і поживних речовин. Самі ж жирові клітини розташовуються в організмі як бджолині соти.

Токсини, жир, а також рідина не можуть природним шляхом виводиться з організму, саме тому відбувається закупорка жирових клітин. В результаті сполучна тканина твердне, стає щільною, ну а на самій шкірі формуються ямочки. З часом виникає брижі, у вигляді того, що патологічний процес лише посилюється. Саме це прояв і треба вважати целюлітом.

Норма чи все таки патологія?

Якщо дивитися з точки зору медицини, то буде не правильно називати целюлітом саме звичайне відкладення підшкірної жирової клітковини на значущих з естетичної точки зору ділянках тіла (на сідницях, животі, стегнах). Дане являенія можна діагностувати тільки тоді, коли доводиться вести мову про патологічному зміну обмінних процесів безпосередньо в підшкірній жировій клітковині.

Захворювання веде до появи в зоні ураження синюшного відтінку шкіри. При цьому вени і артерії стискуються, лімфа і кров застоюється, а також з'являються капілярні сіточки. В даному випадку люди мають целлют відзначають характерну біль при защипывании проблемних ділянок шкіри. Тому целюліт є патологією, а не нормою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ