Головна : Новини

Діодна лазерна епіляція

, 11:50
0 289

Епіляцією за допомогою діодного лазера називається косметологічна процедура, що дозволяє на тривалий час позбутися зайвого волосся на людському тілі, а іноді навіть і на все життя.

Промінь даного лазера діє безпосередньо на стержні волоса і клітини цибулини у волосяному фолікулі, які містять пігмент меланін. Далі під впливом вивчення лазера пігментовані клітини гинуть, а це, в свою чергу веде до незворотних змін безпосередньо у волосяному фолікулі і, як результат, зростання волосся зупиняється. Сам же діодний буває декількох різновидів.

Види апаратів для діодної лазерної епіляції:

  • MeDioStar – це лазерний апарат, здатний працювати з 2-ма різновидами лазерного випромінювання, що мають довжини хвиль 940, а також 808 нм. Безпосередньо при самій епіляції можуть застосовуватися як поодинокі, так і подвійні імпульси, а це дає можливість індивідуально налаштувати апарат для кожного окремого клієнта, враховуючи його властивості волосся і світотип його шкіри;
  • LightSheer ET - це лазерний апарат, що працює з лазерним випромінюванням має довжину хвиль 800 нм;
  • Soprano XL - це лазерний апарат, що працює з лазерним випромінюванням має довжину хвилі 810 нм.

Переваги

З'явилися діодні лазери порівняно недавно. Тому їх основними перевагами є та конкретна довжина хвилі випромінювання лазера, і певні суто технічні рішення роблять дану процедуру комфортною і зручною як для клієнта, так і для фахівця.

Довжина хвилі-така, що спалах світла впливає лише на клітини волосяного фолікула і при цьому не впливає на клітини шкіри, навіть якщо шкіра засмагла або смаглява. Видаляються як темні, так і тонкі світлі волосся.

Безпосередньо з технічних рішень основною перевагою є частота імпульсів до 10-ти в секунду, а також великий діаметр світлового пучка. Це дає можливість проводити епіляцію в русі, а також сильно скорочує час проведення епіляції.

Показання:

  • роздратування від бритви та/або засобів для гоління;
  • волосся від світло-русявого до темного кольору;
  • вростання волосся з появою темних пігментованих плям в локації врослого волосся;
  • жорсткі волосся, не дають на тривалий час відчуття гладкої шкіри навіть після видалення їх кремом або збривання бритвою;
  • непереносимість депіляції епілятором або воском.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ