Головна : Новини

Як схуднути без дієт

, 13:37
0 306

Сьогодні стало зрозуміло, що дієта не має стійкого впливу на вагу людини. Коли людина обмежує себе в їжі, організм сприймає це як погрози і экономнит витрата калорій. До речі, навіть якщо їжа знову починає надходити в необхідній йому кількості - організм продовжує певний час, як би за інерцією, функціонувати "уповільненому режимі". Як результат ми маємо швидке повернення зайвої ваги, зване в дієтології "ефект маятника".

Таке відбувається навіть з тими людьми, які після закінчення дієти стежать за розміром своєї порції. Єдиним реальним і правильним способом позбутися від зайвих кілограмів є дотримання принципів здорового харчування та постійний рух (спорт, прогулянки, активні ігри). А щоб і швидко ви можете вдатися до кількох хитрощів.

наприклад, 1 раз у 7 днів вводите у власне меню якесь нове правило. 1-ий тиждень: крім усього іншого, ви з'їдаєте по 5-ть овочів і фруктів на день. На 2-го тижня - ви не п'єте алкоголь і газовану воду. Далі ви їсте менше солодкого і мучного і т. д.

Краще вибирати ті страви, що були приготовані на пару, в духовці або на грилі, уникаючи жирних соусів і смаженого. А також треба стежити за розміром своєї порцій.

Кожна людина, поступово набираючи зайву вагу, на 100 % впевнений, що зможе його скинути у будь-який момент, варто йому лише захотіти. Адже нині у продажу є величезна кількість дієвих порошків, таблеток, напоїв, а також пристосувань... Так і, як усім здається, скільки є дієт, які допомогли позбавитися від зайвої ваги дуже багатьом людям! Ось правда, коли приходить час насправді починати худнути, люди починають розуміти всю марність докладених ними зусиль.

Але є безліч людей, які вчасно приши до розуміння того, що худнути треба правильно, без великих фізичних навантажень та виснажливих дієт. Пам'ятайте: будь-яка дієта є справжнім шоком для нашого організму і даний стрес обов'язково позначиться на вашому самопочутті. Саме тому, краще почати харчуватися правильно вже сьогодні і дуже скоро ви знайдете струнку фігуру та й просто будете здоровими.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ