Головна : Новини

Основні причини чоловічого облисіння

, 19:58
0 294

Коли з випаданням волосся стикаються жінка, то на 1-му етапі це практично не помітно. Заментные пролысины спостерігаються в дуже похилому віці. А от у представників сильної статі справи йдуть зовсім інакше. 1 перші ознаки облисіння стають помітними вже після 25 років. А подивіться скільки поруч ходить лисих мужыков, що нещодавно переступили 30 років! У чому ж причина цього явища? Розповість нам про це автор нового унікального кошти від чоловічого облычения - гелю Get Hair (детальніше про нього можна прочитати на сайті ).

Трихологическая проблема: основне джерело

Трихологи (лікарі, які на професійному рівні займаються здоров'ям людських волосся) називають моменти, що сприяють швидкій втраті волосся і це:

  • неправильне харчування, алкоголь та куріння;
  • хвороби певних внут. органів (проблеми зі щитовидкою, цукровий діабет);
  • неправильний догляд і часті стреси;
  • опромінення радіацією, а також непокрита голова безпосередньо при сильному морозі або вітрі і яскравому сонці;
  • погана «спадковість»;
  • тривалий прийом певних ліків.

Всі ці моменти реально впливають на здоров'я людського волосся. Правда ні 1-ін з даних пунктів на 100 % не розкриває таку проблему, як чоловіче облисіння.

Перелічені вище моменти послаблюють волосисту частину голови як чоловіків, так і жінок. Але в своїй більшості чомусь лисіють лише чоловіки. Лікарі пояснюють це чоловічими гормональними особливостями.

Тестостерон всьому виною!

Тестостерон - це чоловічий гормон сили, сексуальності, а також мужності, який виробляється чоловічими статевими залозами. Про даному гормоні кажуть, що саме він робить представників сильної статі чоловіками. І чим його >, тим краще. Чоловічі залисини навіть розцінюють ознакою підвищеної сексуальності.

Цей гормон впливає безпосередньо на стан волосся. Так, якщо в кров буде викидатися підвищений його кількість, тоді на чоловічу шевелюру тестостерон буде діяти руйнівно. Спочатку волосся стоншуються, а потім на лисіючій частини голови замість волосся спостерігається пушок. У кінцевому підсумку на цьому місці з'являється лисина.

Лисина у спадок

У дійсності, особливу увагу треба звернути на спадковість. Часто, чоловіки лисіють саме «у спадок». Якщо дід і батько були лисими, то і син полисіє дуже рано.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ