здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Магнітно-резонансна томографія

Травень 22 2014

МРТ на сьогоднішній день - це один з найпрогресивніших дігностіческих методів у медицині. Отмографія дає можливість досліджувати внутрішні органи людини з високою точністю і інформативністю, виявляти порушення ще на ранніх стадіях розвитку. Медицина сьогодні пішла далеко у своєму розвитку, особливо в області мікроінвазивній хірургії, а тут, де немає прямого зорового контакту з об'єктом операції, як нагдеважлива попередня високоточна діагностика. тут, враховуючи її високу діагностичну цінність, практично поза конкуренцією.

Всі види досліджень проводяться на сучасному томографі виробництва Philips Medical System. Пріменяемие в ньому, технології, методи сканування значно расшірают можливості візулизации об'єкта, аж до найдрібніших нервових волоком і капілярів. Всі дослідження проводяться фахівцями наівісшей категорії, які постійно вдосконалюють свої знання та навички. Крім цього ми активно співпрацюємо найкращими лікарями і з провідних клінік країни, що, согласітьтесь, говорить про незвичайний рівні довіри фахівців.

конкурунтние переваги МРТ наступні:

- інформативність - дослідження, що дають унікальний діагностичний результат, дозволяють вивчати як внутрішні органи, так і кісткову тканину, суглоби;
- доступність - ми пропонуємо цілком доступні ціни на дослідження , адже правильно проведена діагностика позбавить від необхідимости проводити велике коло дорогих аналізів;
- безпека - незважаючи на існуючі омани, МРТ діагностика набагато більш безпечна порівняно із звичайним рентгеном, через відсутність випромінювання, що діє на організм.

← Що таке стоматит Постільна білизна з... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен