Головна : Новини

Обмеження у побутовому житті після видалення катаракти

, 03:51
0 309

"Катаракта" - цей діагноз лякає і змушує задуматися над тим, як же бути далі. Якщо ж так сталося, що даний діагноз вам поставив офтальмолог, то не варто особливо переживати з цього приводу. Сучасна медицина дозволяє повернути гарний зір швидко і безболісно. Майже відразу після операції пацієнт може повернутися додому і вести звичайний спосіб життя, але з невеликими коригуваннями. Лікар напише список рекомендацій, яких необхідно дотримуватися деякий час. Найголовніше - не перевтомлювати очі, щоб не викликати ускладнень. Ви навіть зможете вільно дивитися телевізор вже через 3 години після . Все ж деякі правила треба дотримуватися:

  • Обмежити перегляд телевізора до двох годин на день;
  • Дивитися на відстані 1,5-2 метри;
  • Робити невеликі перерви.

Одразу ж після операції не слід робити різких нахилів, необхідно берегти очі від різкого перепаду температур, не терти їх, відмовитися від вживання алкоголю, не піднімати тяжкості, не спати на боці оперованого очі і відмовитися від відвідування лазні або сауни. Обмеження будуть поступово зменшуватися, але для цього потрібно суворо дотримуватися рекомендацій лікаря. З часом ви зможете повернутися до нормального способу життя. Відвідування театрів, походи в кіно, заняття спортом, читання книг, вживання улюбленої їжі - все це і не тільки буде доступно, як і раніше.

Деякий час після операції необхідно буде відвідувати лікаря, щоб проконтролювати процес реабілітації. Як правило, відновлення проходить добре і без ускладнень. Сучасні технології дозволяють досягти максимально позитивного результату при проведенні корекції зору. Маніпуляція проводиться під місцевою крапельною анестезією, ніяких больових відчуттів не буде, така анестезія не впливає на роботу внутрішніх органів і є найбезпечнішою. Тому не варто переживати про те, яким буде ваше життя після операції. Жодних побутових обмежень не буде, ваше життя ніяк не зміниться. Ви зможете повернути собі можливість добре бачити і займатися улюбленими справами.

Зверніться до офтальмолога і проведіть діагностику зору, щоб виключити у себе катаракту. Лікар розповість вам, як уникнути виникнення даного захворювання. Якщо в ході діагностики лікар визначить катаракту, обов'язково вкажіть всі питання, які будуть вас цікавити. Будьте впевнені в тому, що все залишиться колишнім, крім якості вашого зору, а воно буде просто чудовим!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ