Головна : Новини

iPhone: Що найчастіше ламається в "яблучному" гаджеті?

, 01:50
0 270

Нині навіть діти знають, що собою являє «iPhone». Даний смартфон, який став доступний громадськості 7 років тому (у 2010 р.), просто підкорив людей своїм широким функціоналом, стильним дизайном і різними мультимедійними можливостями. На сьогоднішній день, незважаючи на підступи конкурентів і високу вартість, у своєму класі iPhone є найбільш продаваним переносним гаджетом. Але навіть цей вінець технічної думки ламається в процесі його експлуатації.

Далі ми розглянемо найбільш часті поломки "яблучного" гаджета і розповість нам про них співробітник сервісного центру "Apple Kiev", в якому можна замовити ціна якого, до речі безпосередньо залежить від моделі смартфона і виду самої поломки.

Найбільш поширені поломки Айфонів:

 

  • Механічні пошкодження корпусу. При падінні з певної висоти або сильному ударі крихкий корпус гаджета навряд чи зможе захистити «начинку» iPhone від пошкоджень. Крім того, треба також згадати ще й про те, що дисплейний модуль виготовлений з скла, а це означає, що безпосередньо при падінні головний  шкоди отримає саме цей найважливіший елемент гаджета. Запобігти появі механічних поломок допоможе акуратна експлуатація вашого Айфона;
  • Поломка кнопки «Home». Ця кнопка є 1-ої з небагатьох функціональних кнопок iPhone, натискання на яку дає можливість з будь-якого активного додатка повернутися безпосередньо в головне меню. Несправність "домашньої" кнопки є дуже поширеним явищем, яке викликане сильним механічним впливом або активною експлуатацією, в результаті чого відбувається розрив мембрани, і, як результат, кнопка виходить з ладу. Щоб вчасно виявити і усунути поломку, треба дуже уважно придивлятися до свого смартфону і при появі при натисканні навіть несуттєвих проблем - відразу звернутися до майстра;
  • Проблеми з акумулятором. Найчастіше, проблеми з акумуляторами з'являються далеко не відразу, а лише через певний час. На це може бути декілька причин: неправильну процес зарядки, неякісні акумулятори, попадання пилу і вологи, механічний вплив. Тому, вибираючи собі смартфон, треба особливу увагу звернути на тип акумуляторної батареї (полімерні акумулятори більш довговічні, надійні і якісні, ніж звичні всім літій-полімерні і літій-іонні акумулятори). Дотримання правил зарядки і акуратна експлуатація теж допоможуть продовжити термін експлуатації акумулятора.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ