Головна : Новини

Які товари купують українські менеджери в Глобальній Павутині?

, 21:57
0 275

50 % менеджерів вітчизняних фірм регулярно роблять покупки в різних онлайн-магазинах. Найчастіше купують фотоапарати, мобільні телефони та побутову техніку. Тільки 5-ть відсотків опитаних зазначили, що взагалі ніколи не користувалися онлайн-маркетами, а 45-ти відсоткам респондентів доводилося кілька разів замовляти різні товар в інтернеті.

Згідно з даними дослідження: 62 % менеджерів українських компаній купують в Глобальній Павутині побутову техніку, 57 % – мобільні телефони,  51 % – ноутбуки і ПК, 42,5% – відеокамери і фотоапарати, 33,3 % – одяг, подарунки, книги, товари для будинку (до речі, купити можна в інтернет-магазині vseceni.ua), 19,2 % – косметику, 16,3 % – товарів для відпочинку, а також взуття, 4,5% – твори мистецтва, 4,4 % - продукти харчування. 38,3 відсотків всіх опитаних сказали, що безпосередньо перед оформленням замовлення в інтернет-магазині, перевіряють його характеристики і якість в звичайних магазинах.

Кожному 5-му респонденту, щоб визначитися з покупкою, вистачає прочитати опис вибраного товару в онлайн-маркеті, а кожен 3-ій довіряє коментарями і відгуками про товар.

36,04 % респондентів сказали, що в Україні бракує продуктових інтернет-магазинів, кожен 4-ий респондент хотів би бачити побільше інтернет-маркетів взуття і одягу, 22,8 % наших співгромадян не вистачає онлайн-магазинів з різними товарами для дому, 18 % респондентів хотіли б бачити більше інтернет-магазинів з подарунками, кожен 6-й респондент вважає, що треба збільшити кількість книжкових онлайн-магазинів та маркетів з всілякими товарами для відпочинку.

86,2 % респондентів головним критерієм вибору онлайн-магазину вважають доступну ціну, 50 % - наявність безкоштовної доставки, 44,7 % - гарантію якості, 44,6 % - система пошуку і зручний інтерфейс самого магазину.

На питання: "чи Задоволені ви роботою українських онлайн-магазинів, 57,2 % опитаних сказали – скоріше так, ніж ні,  30,5 % - задоволені, 1,39 % - незадоволені. 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ