Головна : Новини

Іригатор порожнини рота: Що це таке?

, 00:27
0 338

Іригатором називається сучасний пристрій, основним призначенням є гігієни порожнини рота. За допомогою даного приладу можна дуже добре почистити міжзубний простір. Пульсуючий потужний напір води масажує ясна і поліпшує при цьому кровообіг.

Спец. насадки, дають струмені води можливість досягти зон, які безпосередньо при чищенні ниткою або ж зубною щіткою, людині просто недоступні. Іригатор зручно і необхідно застосовувати безпосередньо для догляду за коронками, зубними протезами і зубними апаратами різного типу.

А завдяки регулюванню напору води іригатор дає можливість застосовувати ще як дітям, так і дорослим. До речі, за доступною ціною ви можеете придбати

Показання:

  • Усунення неприємного запаху з рота;
  • Профілактика карієсу;
  • Усунення кровоточивості ясен;
  • Очищення місць, які недоступні зубним щіткам;
  • Профілактика відторгнення імплантатів;
  • найефективніше очищення брекет-систем;
  • Догляд за протезами, імплантатами;
  • Гігієна ясен дозволяє скоротити період відновлення ротової порожнини безпосередньо після установки зубних імплантатів;
  • Профілактика пародонтиту у вагітних жінок, а також хворих на цукровий діабет;
  • Зниження вірогідність розвитку хвороб ясен у людей, що палять.

Вибираємо іригатор для порожнини рота

Пам'ятайте, що функціональний і зручний іригатор не може коштувати дешево.

Для домашнього застосування краще взяти стаціонарну модель, яка працює від електричної мережі 220 В. В даному випадку виникає 2-ва питання: наявність розетки і місце, де він буде стояти.

Якщо ж ви плануєте брати цей пристрій з собою на роботу, в поїздку, дорогу, а також інші місця, тоді вам краще придбати портативний іригатор. Дані пристрої функціонують від акумулятора, заряду якого вистачить приблизно на 7 днів (все залежить від того, як часто ви будете його застосовувати). Недоліком портативного іригатора є неможливість варіювати корпусом пристрою, оскільки піднімаючи його догори дном, у насос не буде надходити рідина.

Якщо розглядати обсяг резервуара, то дана характеристика не є однією з основних, оскільки його можна досить просто наповнити.

Портативні моделі більш зручні, але менш потужні, ніж стаціонарні. Вони є дорожніми іригаторами, які не можна застосовувати щодня!

Вибирати треба лише обладнання перевірених виробників з наявністю офіційної гарантії.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ