Головна : Новини

Самі неприємні хвороби шкіри обличчя

, 21:44
0 360

Захворювання шкіри обличчя здатні проявити себе у дуже несподіваний момент. Крім того, трапляється й таке, коли людина довго не звертає увагу на прояви захворювань шкіри або турбується лише за їх естетичної складової (звичайно ж, це стосується тих випадків, коли він не відчуває болю). А між тим, так само, як і терапія інших хвороб. І щоб це зробити їх необхідно «знати в обличчя».

На сьогоднішній день є 2-ві шкірні хвороби, які, насамперед, негативним чином впливають на людський зовнішній вигляд і це:

  • Купероз;
  • Папіломатоз.

Купероз

Це судинні зірочки, які з'являються на обличчі. І з'являються вони тоді, коли стінки капілярів шкіри слабшають і в них застоюється кров. Через це капілярні стінки розтягуються й втрачають власну природну еластичність. В кінцевому підсумку, капіляри і з'являються непосредсвтенно на обличчі, в подобі «судинних зірочок». Тип шкіри при цьому не має абсолютно ніякого значення.

При даному захворюванні треба відмовитися від алкоголю, сауни і гарячих ванн, куріння, гострих страв, зменшити вживання кави. Треба зробити все, щоб не допустити розширення судин. Якщо говорити про косметику для особи, то в ній безумовно повинні бути ліноленова і лінолева кислоти, а також різні зволожуючі складові. Ну а від косметики зі спиртом, фруктовими кислотами і медом, краще відмовитися.

Крім того, треба дати шкіри і організму достатньо вітамінів С, К, В5, а також Р. Терапію цієї хвороби, найчастіше роблять за допомогою електроструму, що подається з допомогою особливої голки і прибирає виступаючі капіляри. Цей спосіб називається електрокоагуляцією.

Папіломатоз

Папілома – це виступає утворення на шкірі, яке часом відрізняється за кольором. Особа є 1-їм з характерних місць для її виникнення. Причиною появи папіломи є вірус папіломи людини, що присутній в організмі 8-ми з 10-ти людей. Ця хвороба розвивається у жінок і чоловіків зі слабкою вродженої імунної системою або ж ослабленою в результаті конкретних обставин.

Саме тому, зміцнення імунітету є 1-им і самим надійним засобом профілактики цієї хвороби. Пам'ятайте про те, що імунна система слабшає в результаті сильного стресу, нестачі вітамінів, вагітності і важких хвороб. Іноді наявність папілом свідчить про онкології, тому при появи папілом краще пройти мед. обстеження.

Видаляють папіломи різними методами. Наприклад, для цього застосовують: припікання, рідкий азот, відсікання, радіохвилі, електричний струм або лазер. Вибір способу залежить безпосередньо від кожного конкретного випадку.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ