Головна : Новини

Плавання з немовлям у фітнес-центрі

, 22:30
0 295

Даний вид дитячих тренувань виник в Австралії в 60-ті роки, коли зі своєю дитиною почали займатися подружжя Тиммерманс. Батьки з інших країн зацікавилися подібними експериментами і стали переймати досвід. Дослідники не обійшли увагою цей факт, і в другій половині 60-х в Мюнхені, на базі клініки педіатрії, був відкритий науковий інститут дитячого плавання.

впродовж трьох років там займалися 600 малюків. Результати довели, що зовсім маленькі діти легко навчаються плаванню, вони хворіють у три рази рідше за своїх однолітків, показники фізичного розвитку стають вище, вони відрізняються гарним апетитом і спокійним сном.

Зараз у багатьох фітнес-центрах існують басейни для плавання з немовлятами, адже даний вид тренувань та оздоровлення дуже популярний серед молодих мам. Тренер з плавання з немовлятами докладно розповість і покаже, як привчити малюка до води, навчить його пірнати і плавати, отримуючи величезне задоволення від занять.

Чим корисно раннє плавання

Під час плавання дитина активно перебирає ручками і ніжками, тому зміцнюється опорно-руховий апарат, а також абсолютно всі м'язи. Організм стає більш стійким до змін температурних показників, поліпшується робота імунної системи, всі органи насичуються киснем.

Також плавання допомагає скорегувати деякі патології, що виникли при пологах. Ну і, звичайно, дитина з раннього дитинства звик до води, ніколи не буде боятися плавати в старшому віці. Взагалі, дуже корисно ходити в басейн всією родиною. Якщо не всі члени сім'ї люблять поплавати, хтось може, наприклад, піти на тенісний корт, поки мама з немовлям плавають.

Коли починати відвідувати басейн

Дев'ять місяців дитина знаходиться, можна сказати, у воді. Для нього це звична стихія. Купати малюка у ванні можна через кілька днів після народження. Це сприятиме якнайшвидшій адаптації до занять у басейні. Чим раніше привчити малюка до води, тим швидше він навчиться плавати і пірнати. Адже відомо, що новонароджені вміють затримувати подих, а до 3-4 місяців цей рефлекс зникає. Не варто боятися, що ваша дитина ще занадто маленький, тому що з віком складніше привчити його до або водоймища.

Протипоказання для плавання

Серйозні проблеми з серцем, хвороби нирок, гнійні процеси, туберкульоз, захворювання шкіри, епілепсія та інші.

Автор: Ксенія Запороженко

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ