Головна : Новини

Кому потрібна психологічна допомога?

, 14:52
0 304

Фахівці в області психологи стверджують, що психологічний клімат в РФ є більш напруженим, ніж в США і ЄС. За спостереженнями величезної кількості іноземців - росіяни непривітні. Приміром, дуже багато невмотивованої агресії - на наших дорогах, а в метро майже неминучий стрес безпосередньо при "спілкуванні" з пасажирами.
Ви запитаєте: "Чому так?". Третьяковська Інна Львівна - каже, що причина криється безпосередньо в тому, що в РФ послугами професійних психологів користується лише маленька група людей, а всі інші люди - тримають все в собі. Вони вважають, що не варто виносити сори з хати. Також, позначається і те, що в радянський час психологія як наука була в забутті, саме тому ні про який психологічної допомоги довгий час не могло бути й мови.

В передових державах ЄС, а також США візит до професійного психолога сприймається людьми як важливого елемента соц. благополуччя, а також є дуже затребуваною послугою. До західним традиціям ви можете ставитися по-різному, але всім очевидно, що американці є 1-ої з найбільш успішних в плані соціальних моделей поведінки і важливу роль в цьому зіграли психологи.

З цього випливає, що візит до психотерапевта / психолога це ніщо інше, як:

  • робота на особистий громадський успіх;
  • турбота про себе;
  • висококваліфікована допомога професійного фахівця, що володіє спеціальними знаннями і навичками.

Психологічна допомога дає можливість вирішити рідкісні і типові проблеми, безпосередньо з якими ми стикаємося в повсякденному житті.

Що ж це за проблеми?

У 1-у чергу, це самореалізація і визначення місця в соціумі. Далі йдуть проблеми рольового взаємодії ("Начальник-Підлеглий", "Чоловік-дружина", "Батько-Дитина") і внутрішні рольові проблеми ("Залежність", "Співзалежність", "Особистість-Успіх", "Особистість-Хвороба").

Допомога психолога важлива тоді, коли маніпулюють людиною, він стикається з несовладанием своїми емоціями і дилемою "любов-зрада", відчуває проблеми неприємних повторюваних емоцій або дій, що намагається змінити своє життя і при цьому стикається з величезною кількістю труднощів. Також не зайвою буде психологічна допомога і труднощі дорослішання, а також проблеми виходу з будинку батьків.

Допомога психолога допоможе людині відповісти на такі гострі питання: набуття щастя, вміння насолоджуватися своїм життям і розкриття власної чуттєвості.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ