здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Кому потрібна психологічна допомога?

Березень 11 2017

Фахівці в області психологи стверджують, що психологічний клімат в РФ є більш напруженим, ніж в США і ЄС. За спостереженнями величезної кількості іноземців - росіяни непривітні. Приміром, дуже багато невмотивованої агресії - на наших дорогах, а в метро майже неминучий стрес безпосередньо при "спілкуванні" з пасажирами.
Ви запитаєте: "Чому так?". Третьяковська Інна Львівна - каже, що причина криється безпосередньо в тому, що в РФ послугами професійних психологів користується лише маленька група людей, а всі інші люди - тримають все в собі. Вони вважають, що не варто виносити сори з хати. Також, позначається і те, що в радянський час психологія як наука була в забутті, саме тому ні про який психологічної допомоги довгий час не могло бути й мови.

В передових державах ЄС, а також США візит до професійного психолога сприймається людьми як важливого елемента соц. благополуччя, а також є дуже затребуваною послугою. До західним традиціям ви можете ставитися по-різному, але всім очевидно, що американці є 1-ої з найбільш успішних в плані соціальних моделей поведінки і важливу роль в цьому зіграли психологи.

З цього випливає, що візит до психотерапевта / психолога це ніщо інше, як:

  • робота на особистий громадський успіх;
  • турбота про себе;
  • висококваліфікована допомога професійного фахівця, що володіє спеціальними знаннями і навичками.

Психологічна допомога дає можливість вирішити рідкісні і типові проблеми, безпосередньо з якими ми стикаємося в повсякденному житті.

Що ж це за проблеми?

У 1-у чергу, це самореалізація і визначення місця в соціумі. Далі йдуть проблеми рольового взаємодії ("Начальник-Підлеглий", "Чоловік-дружина", "Батько-Дитина") і внутрішні рольові проблеми ("Залежність", "Співзалежність", "Особистість-Успіх", "Особистість-Хвороба").

Допомога психолога важлива тоді, коли маніпулюють людиною, він стикається з несовладанием своїми емоціями і дилемою "любов-зрада", відчуває проблеми неприємних повторюваних емоцій або дій, що намагається змінити своє життя і при цьому стикається з величезною кількістю труднощів. Також не зайвою буде психологічна допомога і труднощі дорослішання, а також проблеми виходу з будинку батьків.

Допомога психолога допоможе людині відповісти на такі гострі питання: набуття щастя, вміння насолоджуватися своїм життям і розкриття власної чуттєвості.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Всі переваги компанії... Як видаляють перманентний... 
Переглядів: 257
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен