Головна : Новини

Як видаляють перманентний татуаж (макіяж)?

, 11:14
0 299

Запам'ятайте: перед тим, як здійснити перманентний макіяж на обличчі, необхідно гарненько подумати і знати на 100 %, як в майбутньому буде вести себе малюнок, як буде змінюватися колір цього малюнка, а також яка тривалість повного виходу пігменту. Нагадуємо, що перманентний татуаж є довготривалою різновидом макіяжу, саме тому в правильності вибору форми і кольору треба бути абсолютно впевненою, оскільки на сьогоднішній день «ластику», який, у випадку поганого виконання макіяжу, зможе його стерти.

Якщо ж все таки перманентний татуаж (макіяж) був зроблений погано, є 2-ва методу його видалення:

  • Neodymium laser (неодымовым лазером);
  • Tattoo Remover (тату ремувером).

Neodymium laser vs Tattoo Remover

Ви спросте: "А яка різниця між цими 2-ма способами?". Відповідаємо. Наприклад, ви робили перманентний татуаж брів, але результат вас зовсім не влаштував. В даному випадку, буде ідеальним варіантом, оскільки лазер видаляє пігмент, за допомогою його руйнування безпосередньо усередині вашого організму. Тобто лазерний промінь, проходячи через шари шкіри, перетворює молекули пігменту безпосередньо в дрібну пылеобразную фракцію, яка згодом потрапляє у кровоносну і лімфатичну систему, і природним шляхом виводяться з людського організму.

ТАТУ РЕМУВЕР, у свою чергу, виводить пігмент безпосередньо через поверхневі шари шкіри. Тобто верхні шари епідермісу разрушаються механічно, після чого частинки Tattoo Remover (вони, до речі, дуже подібні за своїм хім. складу на молекули пігменту), сливаються з пігментом і виводять його на поверхню людської шкіри, утворюючи при цьому щільну кірку. При застосуванні Tattoo Remover спостерігається більш глибоке пошкодження людської шкіри, саме тому для її загоєння треба дуже багато часу.

Висновки

Нині, саме лазерне обладнання дає можливість досягти чудових результатів і дозволяє клієнту в майбутньому виправити форму малюнка і створити більш правильний колір, при цьому створюючи самий природний образ.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ