Головна : Новини

Хто такий лікар косметолог?

, 12:01
0 297

Лікар-косметолог - це фахівець з вищою медичною освітою здатний вирішити естетичні проблеми пацієнта за допомогою косметичних засобів, апаратних методик, терапевтичних засобів та інших альтернативних методів. Також лікар-косметолог може перенаправити клієнта для огляду профільних фахівців (гастроентеролога, онколога, ендокринолога, пластичного хірурга), якщо в цьому є необхідність.

Далі ми розглянємо більш детально про те, хто такий лікар косметолог, які завдання він виконує і розповість наб про це Задорожна Олена Анатоліївна - співробітник київського косметологічного центру "".

Компетенція лікаря косметолога

Косметолог визначає тип шкіри, проводити оцінку проблем пацієнта та збір анамнезу, заповнює індивідуальну картку клієнта, призначає курс процедур, вибирає періодичність відвідувань його клієнтом, виписує при необхідності лікарські препарати зовнішньої або внутрішньої дії.

Яким має бути хороший косметолог?

Лікар-косметолог повинен бути ще й хорошим психологом, так як специфіка його професії має на увазі тривалий періодичний тісний контакт з абсолютно різними людьми і це взаємодія має бути позитивним як для лікаря, так і для клієнта.

Щоб знайті косметолога, який задовольняє всім строгим вимогам, потрібно витратити не тільки час, а й проявити наполегливість - дізнатися про освіту косметолога, його досвідченості, дізнатися про проходження ним профільних курсів по роботі з професійною косметикою і по роботі з апаратними методиками.

Освіта

Лікар косметолог має на мати вищу медичну освіту з проходженням ординатури або інтернатури з дерматовенерології, з подальшим закінченням додаткових профільних курсів за косметології (за умови відсутності у вузі спеціальністю лікар-косметолог). Такий фахівець має володти знаннями фізіотерапії, гомеопатії, фармакології, апаратної косметології, електрохірургії, основ раціонального харчування, дерматології, кріохірургії і застосовувати весь комплекс своїх знань для правильного і повноцінного вирішення всього спектру естетичних проблем шкірного індивідуального пацієнта.

Де працює косметолог?

Місцем роботи косметолога в основному є великі салони краси, спа-центр, косметологічні клініки, медичні центри, що надають косметичні послуги, а також фітнес-центр. Хоча в даний час з'єднання являється тенденція у лікарів-косметологів напрацювати клієнтську базу в салоні або клініці і перевести клієнтів в свій приватний лікарський косметологічний кабінет.

У сучасному світі регулярне користування послугами косметолога дозволяє продовжити молодість тіла і обличчя на десятки років, виглядати доглянутими, вирішити багато дерматологічних проблем, назавжди позбавиться від зайвого волосся, шрамів, неестетичний судин, вирішити багато психологічних проблем, які пов'язані із зовнішністю.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ