Головна : Новини

Закладеність носа у немовля - що робити?

, 12:09
0 286

Бацьки завжди стурбовані, колі у їх малюка виникають навіть найменші відхилення. А тому навіть простий ніжити, м'який виникнувши у дорослого і м'який не звернули б уваги, з'єднання з'явившись у немовляти, відразу змушує маму хвилюватися. Чому ж виникає так проблема у немовляти? Про це нам розповість головний редактор порталу .

У тієї час як новонароджений отримав закладеність носа результати інфекції, у нього збільшується ризик виникнення ускладнень, які небезпечні життя.

Приблизно у віці 10-ти тижнів у малюка носоглотка починає функціонувати повну чинності, тому дана проблема його турбує. Молоді бацьки обов'язково повинні знаті, що колі закладеність носа у дитини супроводжує ніяка інша проблема, такий ніжити є фізіологічним і лікування даним випадку потрібне.

Які можуть буті наслідки?

результати нежиті у новонароджених можуть розвинутися такі ускладнення:

  • Невеликі виразки слизовій; 
  • Поява хронічного риніту;
  • Стрімка втрата ваги;
  • Захворювання ЛОР-органів, включаючи пневмонію.

Також батькам важливо пам " ятати, що результати нежиті слизовій носа вбиваються хвороботворні мікроби, що служити захисним механізмом. З цієї причини під час закладеності, як створює дитини великий дискомфорт, варто вживати ніяких заходів. інфекційному нежиті немовля вже потребує допомоги.

якіх випадках час звертатися фахівця?

Колі крім нежиті у немовляти підвищується температура тіла;

  • З'єднання являється задишка і почервоніння горла;
  • Тривалість закладеності носа довше 2-х тижнів;
  • Малюк примхливий, є підозри головний біль;
  • Поява гнійних або кров'ю дерев'яних виділень з носа;
  • Різке виникнення нежиті після контактування з чи-якими алергенами.

Як позбутися від нежиті у новонароджених?

Наступні рекомендації допоможуть усуненні закладеності носа у немовляти.
З 1- тижнів життя можна проводить загартовування немовляти: спочатку з 7-го дні дитину потрібно залишати голяка приблизно 10 хв.

Якщо бацьки можуть дозволити басейн малюка, його варто відвідувати всією 'єю разом. Це стані найкращим варіантом перших кроків в профілактиці багатьох хвороб, і нежиті тому числі.

З метою усунення закладеності у малюка можна використовувати маслянисті розчини вітамінів А і Е. їх можна знайті аптеках. Їх корисні властивості можуть запобігати висиханню слизу, зволожувати слизову носа немовляти, знімати подразнення, яке неминуче з'єднання являється нежиті. Також страждань засіб має регенеруючий (відновлюючий) вплив.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ