Головна : Новини

Вираз гніву

, 23:08
0 273

Гнів може бути викликана ситуацією, людиною, обставинами, предметами. Наркозалежна людина піддається емоційним сплескам. Часто однією з головних і перших випробовуваних емоцій стає гнів. Особливо коли мова заходить про лікування від наркоманії.

Прояв руйнівної емоції

Гнів не чужий як здоровим, так і наркозалежним людям. Світ повний несправедливості, а це перший побудник відчувати спалах люті і агресії всередині себе.

На практиці виділяють чотири способи вираження гніву:

- пряме – людина або заявляє про своє обурення і незгоду зі сформованими обставинами, виявляє це фізично. Використання нецензурної лексики, повішення голосу, метання предметів, навмисна псування майна – все це прояв гніву.

- непряме вираження виявляється, найчастіше, на предмет або людину менше і слабкіше. Так не відчувається загроза, і є можливість виплеснути негатив і висловитися.

- стримування гніву одна з найгірших практик. Така людина перетворюється на бомбу уповільненої дії. Кожен момент незгоди додає свій «грузик», наближаючи момент «вибуху». Люди від такого можуть впадати в депресії або провокуються соматичні й психосоматичні захворювання.

- затриманню або заморожування негативу. Часом людина абстрагується від зовнішніх подразників. Уявне відчуття контролю виливається в істеричні і агресивні стану.  Але зате дає час, щоб розібратися з причинами виникнення гніву і вирішити їх на початковому рівні.

Позбавитися до чи після?

Розглянуті способи вираження гніву показують, наскільки згубним для людини як стримувати себе, так і піддаватися емоціям.

Дорослий і адекватна людина по мірі дорослішання вчиться контролювати свої вчинки і емоційний фон. Щоб уникати деструктивних впливів гніву на організм людини потрібно навчитися виявляти його причини.  

Іноді досить відвертої розмови за чашкою чаю, щоб вирішити непримиренні розбіжності. Навчиться висловлювати свої негативні емоції також важливо, як і вираження позитивних емоцій. Дуже часто розлютившись всього на секунду, людина руйнує роки кропіткої роботи та налагодження контактів.

Від негативу варто позбавлятися всіма доступними способами. Але часто, як раз це і призводить до подальшого лікування алкоголізму, запоям і наркоманії. Знайдіть безпечний спосіб за душі і не зліться.

Джерело:   

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ