Головна : Новини

Катранка – незабутній відпочинок на чорноморському узбережжі

, 14:06
0 273

Курорт «Катранка» знаходиться в Одеській області на південно-сході Татарбунарського р-ну безпосередньо на чорноморському узбережжі між озерами Джантшейским і Кундук (Сасик). Перебуваючи в 80,000 метрах від гирла ріки Дністер та в 30,000 метрах від гирла річки Дунай, дана зона входить в Дунай-Дністровський біосферний заповідник, тому, приїхавши на відпочинок на цей курорт, відпочиваючі зможуть побачити величезну кількість степових і водоплавних птахів. Якщо ви прийняли рішення отдонуть в Катранке, тоді радимо вам зупинитися на базі відпочинку Федорівка, детальну інформацію про яку можна знайти на офіційному .

Пляж

Безпосередньо до морського пляжу можна дістатися по містках, які прокинуты через лиман. Навіть не дивлячись на те, що на карті Катранки відстань і виглядає досить великим – подорож до пляжу не займе більше 20 хв ходьби перевальцем.

Відпочиваючи на цьому пляжі, турист не зустріне під своїми ногами глини, гальки або каменів – цілий пляж складається виключно з морського дрібного піску. Маючи наступні габарити: ширина 50 - 150 м, а довжина - куди очі бачать, пляж Катранки здатний вмістити необмежену кількість людей які бажають відпочити. Якщо ж Ви не любитель гучних компаній і не сильно ледачий, тоді пройшовши 100 метрів в сторону від входу на пляж ви можете розміщуватися навіть цілим циганським табором – ходити «по головах» і заважати тут Вам ніхто не буде, як це дуже часто спостерігається на інших більш розвинених курортах.

Крім будиночка рятувальників, на цьому пляжі ви не побачите абсолютно ніяких капітальних будівель, як результат, ви будете спостерігати тільки безкраї простори моря і самого пляжу.

Тут кожному відпочиваючому доступні наступні атракціони: катання на "банані", водні мотоцикли, а також водяна гірка. Крім того, "місцеві" весь час розносять різну їжу, а також напої для відпочиваючих.

Море

На курортах Приморське, Катранка, Рассейка і Лебедівка, Чорне море не дуже глибоке - саме тому воно прогрівається досить швидко. Приїзд відпочиваючих і купальний сезон на дані курорти стартує в Травні місяці і закінчується у Вересні. Берег пляжу убезпечений від моря природним хвилерізом (піщана мілина, яка знаходиться в 10-30 метрів від берега - зрізає великі хвилі, наче ніж).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ