Головна : Новини

Nanopatch: уколи без болю

, 02:32
0 1296

Компанія Vaxxas з Австралії займається розробкою нанотехнології, здатної зробити вакцинацію абсолютно безболісною. Тепер люди, яких лякають , можуть зітхнути з полегшенням. Прилад під назвою Nanopatch, що має розмір з ніготь застосовує для введення в шкіру 1000-чі штифтів, які покриті вакциною.

Оскільки застосовувані штифти набагато тонше звичних нам голок медичних шприців, творці чекають, що Nanopatch дасть можливість повністю уникнути болю безпосередньо під час ін'єкцій. 1000-чі крихітних виступів вводять вакцину лише під зовнішній шар шкіри, у якому знаходяться імунні клітини.

Вихід Nanopatch на світовий ринок здатний зайняти пару років — безпосередньо перед цим компанія Vaxxas повинна провести кілька етапів клінічних апробацій. 1 перші випробування були проведені в 2016 році.

Ця австралійська компанія, яку заснували в 2011 р., працює спільно з ВООЗ, вона отримала від Всесвітньої Організації Здоров'я фінансування для доклінічних досліджень із застосуванням вакцини проти такого захворювання, як поліомієліт.

Потенціал Nanopatch, полягає не в його безболісності, а в тому, що даний продукт здатний підвищити безпеку і ефективність вакцинації в державах:

  • Щоб зберігати ефективність вакцин, їх треба зберігати в охолодженому вигляді. Це практично нереально через високу ціни охолодження безпосередньо під час зберігання і транспортування в держави, що розвиваються. А в Nanopatch, в свою чергу, вакцина зберігається в сухому вигляді, саме тому здатна зберігати свої якості протягом пару місяців при кімнатній температурі;
  • Nanopatch не є гострим предметом, тому зникає ризик зараження і випадкового уколу голкою у мед. працівників.

Перш за все, нові технології повинні розвиватися безпосередньо в таких життєво важливих галузях, як охорона здоров'я. Стримуючим фактором даних технологій є те, що перед виходом на ринок, продукт повинен пару років (а іноді і 10-ов років) проходити клінічні дослідження. Але, як би там не було, в кінцевому підсумку вони все таки починають служити на благо людству.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ