Головна : Новини

Протигрибкова мазь Tinedol

, 12:04
0 273

Тинедол — це засіб для зовнішнього застосування для стоп, виготовлене у вигляді мазі, яке діє проти свербіння, запаху і грибка, а також доглядає за шкірою. До складу активної запатентованої формули входять такі натуральні компоненти, як: ефірні олії, Фарнезола Тинедол, Климбазол, а також вітаміни.

Компанія-виробник особливу увагу звертає на ефективність і новизну Тинедола, причому дана мазь допомагає проти мікозу стоп або нігтів різної етіології. Це лікарський засіб пройшов потрібну кількість випробувань, має декларацію про відповідність ЕАС та сертифікат якості.

Корисні властивості протигрибкової мазі Тинедол

Грибок є хворобою шкіри, яка найчастіше зустрічається на людських стопах. Даний дерматологічний недуга передається досить легко: досить просто пройтися босоніж по вологому підлозі (наприклад, в басейні або лазні), де пройшов чоловік, хворий на грибок стопи.

Симптоми цього захворювання проявляються неприємно і швидко — лущення, свербіж, печіння, почервоніння, зміна кольору нігтів і їх кришіння.

Одні люди йдуть на прийом до дерматовенеролога, а інші використовують свій особистий досвід. Насправді, в даному випадку самолікування здатне принести свої плоди, головне дотримуватися 1-ої рекомендації, а саме — регулярно користуватися протигрибковим засобом і дотримуватися гігієни.

Мазь Тинедол відноситься до зовнішніх протигрибкових препаратів останнього покоління. До речі, прочитати відгуки про мазе Tinedol можна . Вона дуже швидко:

  • усуває лущення;
  • прибирає свербіння між пальцями;
  • вбиває грибок;
  • запобігає мікоз нігтів;
  • виключає появу неприємного запаху.

За умови дотримання гігієни і регулярності застосування Тинедола, компанія-виробник гарантує стійкий ефект. До речі, використовувати мазь Tinedol в домашніх умовах - дуже просто і не треба навіть спостерігатися у лікаря.

Формулу рослинних активних компонентів формували враховуючи дію кожного окремого елемента, кожен з яких посилює і доповнює дію 2-го.

Природні рослинні компоненти даної мазі не принесуть шкоди шкірі зокрема, ні здоров'ю в цілому. Tinedol не має ніяких протипоказання до використання.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ