Головна : Новини

Текстиль: що це таке?

, 13:23
0 285

У своєму повсякденному житті людина дуже часто вживає таке слово, як «текстиль», маючи при цьому на увазі тканини, що складаються з м'яких волокон, які, в свою чергу, особливим методом переплетені на ткацьких верстатах. Це поняття прийшло ще з глибини століть і з самого початку на латині воно звучало, як «textere» (дослівний переклад - переплетення або плетіння). Саме це і лежить в основі створення всіляких полотен з текстилю.

Далі ми більш детально поговоримо про різні види текстилю і розповість нам про них співробітник ТОВ «МАКСИ»: http://optekstil.ru, в якій можна замовити домашній оптом і в роздріб. Компанія здійснює прямі поставки з Туркменістану.

Види текстилю

Пряжа, яка застосовується для вязанья і плетіння текстилю, завжди ділилася на 2-ве категорії:

  • рослинного походження;
  • тваринного походження.

У 21 ст. з'явилися також штучні, мінеральні, а також модифіковані волокна, але далі ми більш детально поговоримо про натуральні волокна.

Текстиль тваринного походження

Якщо говорити про текстилі, який був створений з волокон тварин, то тут не обійшлося без допомоги кіз, кроликів, ове, верблюдів та інших тварин, які можуть давати дуже густу шерсть. Состриженный за допомогою прядки ворс (а нині за допомогою спец. пристроїв) трансформують у вовняну міцну нитку, з якої потім і виходить матеріал для виготовлення повсякденного одягу. Одержувана тканина дуже тепла, м'яка і міцна. До тварин натуральним волокнам також відносяться шовк, хутро.

Текстиль рослинного походження

найвідомішими в світі представниками текстилю рослинного походження є бавовна. Крім того до таких волокон належать також похідні абаки, соломи, джуту та інших рослин.

Бавовна є найбільш поширеним рослинним текстилем завдяки районах його вирощування. На сьогоднішній день, дана рослина можна зустріти практично на всіх населених континентах. З речовини білого кольору, що покриває насіння рослин, роблять тоненьку нитку, стающей фундаментом різних тканин (технічних, білизняних, декоративних і платтяних).

А текстиль з льону вважають 1-ої з найдавніших різновидів тканини в цілому світі. Льон-довгунець був поширений на планеті ще кілька тисячоліть тому. Він пропускає повітря, чудово вбирає вологу, а також не викликає алергії.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ