здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Найважливіше, що треба знати про імплантацію зубів

Березень 27 2017

Все більше людей в усьому світі виявляють інтерес до імплантації зубів. У разі втрати зубів пацієнти вдаються до імплантатів, оскільки це зручно, сучасно і надійно. Однак попри велику кількість інформації і реклами розібратися, що до чого, непросто. Більш детально про цю процедуру нам розповість Цвігайло Д. О. Головний лікар стоматологічної клініки «Імперіал»: , в якій можна провести імплантацію зубів в Санкт-Петербурзі.

Перш за все, слід пам " ятати про те, що за допомогою імплантації ми вирішуємо питання, пов'язаність язане з найдорожчим, що у нас є - здоров'я ям, тому нам обов'язково слід отримати всю інформацію про хід лікування, його якість, ціни, а також кваліфікації лікарів.

Що важливо знаті пацієнту?

  • Імплантація та протезування поверх імплантів є інтервенцію у ваш організм, від якої залежить стан вашого здоров'я. Отже, важливо, щоб лікар зробив правильну і сумлінну оцінку вашого випадку. Всі ми різні, і лікування, яке застосовується для вашого друга, сусіда чи родича, зовсім не обов'язково підходить вам. При імплантації, або, іншими словами, при проведенні операції, лікар повинен оцінити стан вашої щелепи, ясна, прикус, сусідні зуби, розташування життєво важливих ділянок (кровоносних судин, нервів, слинних залоз і т. д.). Відповідно до радіограмами, діагностичних моделей, а також інших досліджень, проведення яких дуже важливе, лікар повинен провести вимірювання, провести спільні консультації з іншими фахівцями, розробити план лікування, передбачити ризик комплікацій і їх лікування;
  • При виборі способу імплантації та протезування, лікар, що поважає себе і пацієнта, виходить не тільки з ціни. Важливим для нього є і якість лікування, здоров'я пацієнта через 10 - 20 років;
  • Одонтолог, який займається імплантацією зубів і володіє сертифікатами, що підтверджують це, повинен мати достатній досвід для виконання різних хірургічних операцій і імплантацій;
  • Якісний продукт буде служити довше і з більшою надійністю. З зростанням кількості імплантацій з'єднання являється все більше фірм, що пропонують імпланти та ортодонтологічних клінік, які працюють з декількома імплантаційним системами. У цьому випадку пацієнт бачить лише різницю в ціні. Якість найчастіше коштує грошей, адже для розробки будь-якого продукту потрібно багато часу, інвестицій та медичних досліджень. Виробники імплантів, конкуруючи один з одним,  весь час намагаються удосконалювати форму імпланту, склад матеріалу, протезуючі деталі і т. д., тім самим забезпечуючи якість свого продукту.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Текстиль: що це таке? Як вибрати сонцезахисні... 
Переглядів: 249
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен