Головна : Новини

Лікувально-реабілітаційний центр Ренесанс

, 20:35
0 547

Центр « Ренесанс & raquo ;: надає послуги в сфері вирішення проблем, що виникають внаслідок зловживаннянаркотиків і алкоголю.
Їх робота починається з діагностики захворювання, виявлення коренів залежності, відновлення фізичного стану, курсу реабілітації та психокорекції, а закінчується ресоциализацией і самостійним життям в соціумі без шкідливих і згубних звичок.

Основні принципи роботи:

- Індивідуальний підхід до кожної людини.
- Захист інтересів.
- Позитивний настрій на результат.
- Професіоналізм.
- Повага і толерантність.
- Прозорість в відносинах.

Людині, яка потрапила в мережі залежності від алкоголю, наркотиків та інших згубних звичок, як показує практика дуже важко самому впоратися з цим, а часом навіть неможливо. Визначити проблему можна навіть не звертаючись до фахівців, але як її вирішувати, знають не багато.
Робота над корінням залежності, навички стійкого неприйняття наркотичних речовин, переоцінка цінностей, це те, на що роблять упор фахівці лікувально-реабілітаційного центру « Ренесанс & raquo ;. Мультидисциплінарний підхід до кожної людини, ось успіх їхньої роботи.

У розробці програми центру брали участь фахівці вищої категорії, які мають не тільки науковий досвід, а й практичні навички в лікуванні та реабілітації наркозалежних людей. Програма центру розроблена на основі многолтнего досвіду роботи з різними формами залежностей, починаючи від алкогольної до пограничних станів в області психотерапії.

Також вони мають великий досвід в роботі з рецидивними станами. За час їх роботи вони значно знизили темпи поширення наркоманії серед молоді за рахунок проведеної первинної профілактики в навчальних закладах. Центр « Ренесанс & raquo ;, як хтось інший розуміє, що попередити набагато легше і дешевше, ніж лікувати.

Програма реабілітації центру « Ренесанс » дозволяють пацієнтові поглянути на себе з боку і зміцнити свої сили на шляху до одужання.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ