здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікувально-реабілітаційний центр Ренесанс

Травень 27 2014

Центр « Ренесанс & raquo ;: надає послуги в сфері вирішення проблем, що виникають внаслідок зловживаннянаркотиків і алкоголю.
Їх робота починається з діагностики захворювання, виявлення коренів залежності, відновлення фізичного стану, курсу реабілітації та психокорекції, а закінчується ресоциализацией і самостійним життям в соціумі без шкідливих і згубних звичок.

Основні принципи роботи:

- Індивідуальний підхід до кожної людини.
- Захист інтересів.
- Позитивний настрій на результат.
- Професіоналізм.
- Повага і толерантність.
- Прозорість в відносинах.

Людині, яка потрапила в мережі залежності від алкоголю, наркотиків та інших згубних звичок, як показує практика дуже важко самому впоратися з цим, а часом навіть неможливо. Визначити проблему можна навіть не звертаючись до фахівців, але як її вирішувати, знають не багато.
Робота над корінням залежності, навички стійкого неприйняття наркотичних речовин, переоцінка цінностей, це те, на що роблять упор фахівці лікувально-реабілітаційного центру « Ренесанс & raquo ;. Мультидисциплінарний підхід до кожної людини, ось успіх їхньої роботи.

У розробці програми центру брали участь фахівці вищої категорії, які мають не тільки науковий досвід, а й практичні навички в лікуванні та реабілітації наркозалежних людей. Програма центру розроблена на основі многолтнего досвіду роботи з різними формами залежностей, починаючи від алкогольної до пограничних станів в області психотерапії.

Також вони мають великий досвід в роботі з рецидивними станами. За час їх роботи вони значно знизили темпи поширення наркоманії серед молоді за рахунок проведеної первинної профілактики в навчальних закладах. Центр « Ренесанс & raquo ;, як хтось інший розуміє, що попередити набагато легше і дешевше, ніж лікувати.

Програма реабілітації центру « Ренесанс » дозволяють пацієнтові поглянути на себе з боку і зміцнити свої сили на шляху до одужання.

← Способи транспортування... Аналіз крові на цукор  
Переглядів: 320
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен