Головна : Новини

Переваги хімчистки вдома

, 00:44
0 279

Жителі мегаполісів мріє про багатьох речах, причому у всіх мрії різні. Але правда є одне спільне бажання: майже кожен чоловік хотів би мати трохи більше часу в добі, щоб витратити його на важливі справи або ж відпочинок. На превеликий жаль, люди поки що не знають як хоча б на кілька годин збільшити світловий день, але вони знають про існування лайфхаков, що дозволяють збільшити особистий вільний час. 1-ін з них — це професійна допомога в домашніх справах.

Так, генеральне прибирання руками профі — замість 3-х годин з шваброю і пилососом в руках, доставка їжі і кейтеринг — замість власноручного підготовки святкового обіду, «чоловік на годину» — замість кріплення карнизів або підключення пральної машини є сучасними послугами, які без сумніву полегшують життя будь-якої ділової людини.

 

Дані послуги доступні на ринку не 1-ий десяток років, і сучасна людина вже встиг звикнути до них. А ось вдома є відносно новою, про яку поки що знають далеко не всі.

Очевидні плюси хімчистки вдома:

  • Економія сили. Чищення диванів рекомендують проводити як min 1 раз в 3 місяці, щоб захистити своїх близьких від алергії, а також зберегти початковий вигляд виробу. При найбільш скромних підрахунках, щоб відчистити диван йде 1,5 години. І немає ніяких гарантій, що в кінцевому підсумку ви будете задоволеними фінальним результатом. В даному контексті виклик на будинок професіоналів в області хімчистки є хорошим виходом із ситуації, оскільки вони відмінно розбираються в методах очистки різних виробів і миючих засобах. Саме тому у вас залишаться сили на інші справи;
  • Економія грошей. Ще пару років тому клінінгові фірми, які роблять хімчистку на дому, були справжньою рідкістю, тому щоб повернути килиму матрацу, дивана або крісла їх початковий зовнішній вигляд, треба було відвозити речі в салон. Враховуючи те, що матраци, килими, дивани і т. д. — речі дуже навіть габаритні, і далеко не у всіх їх господарів є в особисті вантажні авто, то потрібно було платити не лише за саму хімчистку, а також і за доставку речей в обидві сторони. Як результат, вартість зростала в 2 рази. А от з появою послуги хімчистка на дому потреба транспортування великогабаритних речей в салон просто відпала, дозволивши тим самим клієнтам економити їх "кровні";
  • Економія часу. Фахівець з хімчистки зможе приїхати протягом 1-го робочого дня, в час, який зручно конкретно вам, і в цей же день закінчити свою роботу. Також, викликаючи хімчистку на будинок у вас буде можливість відразу ж оцінити: якісно була виконана робота чи ні.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ