Головна : Новини

Пандора - неповторний ювелірний бренд з Європи

, 16:05
0 267

Швидше за все, усі жінки без винятку хочуть подобатися оточуючим, бути чарівними, загадковими, і неповторними. І в цьому їм допоможуть дорогоцінні прикраси 1-го з найвідоміших ювелірних брендів – Pandora.

Коротка історія ТМ Pandora

Все почалося > 35 років тому, ще в далекому 1982 році. П. Эневолдсен (ювелір з Данії) разом зі своєю дружиною заснував фірму з виготовлення прикрас. З часом сформувалася справжня згуртована команда - були запрошені професійні дизайнери. І ніхто навіть і підозрювати не міг, що через 13 років у фірми буде > 10,000 дистриб'юторів, а її продукцію реалізовуватимуть > чим 11,000 торгових точок по всьому світу, ну а річний дохід бренду Pandora буде складати більше 800,000,000 євро.

Продукція Pandora створюється в стилістиці "affordable luxury" (доступна розкіш). Спочатку це були прикраси з недорогих матеріалів (срібло та муранське скло), а згодом бренд почав застосовувати також і золото + дорогоцінні камені.

ТМ Pandora, ось вже 35 років випускає доступні і разом з тим унікальні ювелірні прикраси для представниць прекрасної статі, які допомагають їм розкрити власну неповторність і красу. Браслети, підвіски, кулони, а також є чудовим подарунок на всі випадки життя, а також незабутнім моментом у житті кожної дівчини!

Pandora Style

А сама концепція виробів даного бренду заслуговує особливої уваги. Pandora дає своїм клієнтам можливість проявити фантазію і спробувати себе в дизайні ювелірних виробів. В біжутерії цей напрям називається "Pandora Style" – це ніщо інше, як «ювелірний конструктор»!

Якщо ви виберете Pandora Style, то не зустрінете схоже на ваше прикраса, адже ви самі будете дизайнером своєї ланцюжки, кольє, каблучки або браслета. ТМ Pandora – це ексклюзивний дизайн, ручна робота, найвища якість  і дуже доступні ціни. Зважаючи на свою універсальність дані прикраси підійдуть до будь-якої події. Ви завжди зможете знайти витончену й оригінальну підвіску-шарм, яка підходить саме вам і поєднати її з іншими прикрасами, підкресливши тим самим власну індивідуальність.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ