Головна : Новини

Правила інтимної гігієни

, 10:14
0 298

Ще зовсім недавно говорити про інтимну гігієну було просто непристойно і незручно. Але в даний час догляд за тілом вважається головною складовою чистоти і здоров'я кожної представниці прекрасної статі.

Далеко не всі жінки дотримуються необхідних правил, які вчать як доглядати за губами, щоб зберегти мікрофлору і кислотно-лужний баланс. У результаті цього можуть виникнути різні запальні патології статевих органів жінки або дівчини. Саме тому здоров'я жінки багато в чому залежить від правильності догляду за інтимними зонами.

Правильний догляд та можливі проблеми при недотриманні особистої гігієни

Жіночий організм дуже вразливий до шкідливих впливів зовнішнього середовища і щоб уникнути численних захворювань, необхідно дотримуватися певні правила інтимної гігієни, які полягають в наступному:

  • Мити інтимну зону не менше 2-х разів протягом доби.
  • При митті струмінь води повинна бути слабкою - це необхідно, щоб не пошкодити захисну мастило піхви і не занести патогенні бактерії.
  • Рушник має бути, перш за все, індивідуальними для інтимної зони і м'яким.
  • Витирати промежину м'якими рухами.
  • Використовувати спеціальні засоби для миття, не містять барвників, ароматизаторів і мила.
  • Змінювати гігієнічні прокладки або тампони не рідше ніж через 3 години.

Фахівці zdorovarodduna.kiev.ua рекомендують приділити особливу увагу інтимної гігієни жінкам у період вагітності, так як саме в цей момент їх інтимна зона більш вразлива.

Недотримання правил гігієни можуть призвести до ряду досить серйозних захворювань. Наприклад, в більшості випадків така патологія як цистит виникає при неправильній гігієни. Також якщо приймати душ частіше, ніж треба, то створюються сприятливі умови для розвитку природних бактерій, в результаті чого утворюється завищена норма і у жінки з'являється серйозне гінекологічне захворювання.

Своєчасне лікування в клініці «Здорове життя»

Кожна жінка знає, що будь-яку хворобу легше усунути на ранній стадії розвитку. Саме тому слід вчасно відвідувати гінеколога, який призначить ефективне лікування.

Клініка «Здорове життя» - це провідний центр з кваліфікованими фахівцями та сучасним обладнанням. Приватна гінекологія в Києві завдяки даній організації вийшла на новий рівень. Тут можна пройти повне обстеження і бути впевненим у точності результатів

Висококваліфіковані працівники приділяють максимум часу кожному пацієнту, детально вивчаючи анамнез, симптоми і стан.

Клініка «Здорове життя» - жіноче здоров'я в надійних руках!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ