Головна : Новини

Пояс для попереку та схуднення: міф чи реальність

, 12:07
0 251

Для боротьби з надлишковою масою тіла застосовуються різні способи: від чудодійних дієт до комплексів спеціальних вправ. Один із засобів, що допомагають боротися із зайвими сантиметрами на талії – це спеціальний пояс для попереку, представлений на сайті . Постараємося розібратися, наскільки ефективно це пристосування, воно дає реальні результати.

Хто прагне придбати такий пояс? В першу чергу, це люди, яким не вистачає часу на заняття в тренажерному залі. Як стверджують маркетологи, достатньо щодня носити пристосування протягом 2-3 годин, і талія стане тонше на 2-3 см, а живіт буде не таким помітним і об'ємним. Принцип дії таких поясів різний. Розглянемо їх більш докладно.

Поперековий бандаж «Вулкан»

Пояс «Вулкан» надає теплове вплив на підшкірний жир. Він виконаний з особливих матеріалів, що створюють «парниковий ефект». За рахунок цього жир розтоплюється, і складки на боках і животі зменшуються. Бандаж являє собою 3 шари з різних матеріалів.

  • Нейлон з лайкрою.
  • Каучук.
  • Термоткань.

Всі три шари разом забезпечують хорошу теплоізоляцію. Частинки жиру виводяться разом з потом і шлаками. Крім того, пояс забезпечує мікромасаж шкіри на проблемній ділянці. Пояс досить зручний, не заважає виконанню звичної роботи, фізичним вправам або прогулянок. Досить носити його приблизно за 45 хвилин в день протягом 1-2 місяців, поки позитивний результат не буде досягнутий.

За таким же принципом працюють пояси, виконані з інноваційного матеріалу неопрену.

Міостимулятор

Прилад забезпечує вплив на м'язи за допомогою струму малої напруги. М'язи при цьому починають скорочуватися. Виходить ефект, подібний виконання фізичних вправ. Ефект від поперекового бандажа полягає в наступному.

  • Приведення в тонус м'язів тягне за собою посилене спалювання жиру.
  • Прискорення процесу обміну речовин в організмі.
  • Поліпшення стану шкіри. Робота м'язів пов'язана з виділенням тепла, що призводить до виведення з організму зайвої рідини і токсичних речовин. Шкіра стає більш пружною і еластичною.

Щоб домогтися більшого ефекту, необхідно комбінувати застосування цього приладу з фізичними навантаженнями і збалансованим режимом харчування. Сучасні моделі дозволяють регулювати режим роботи (зміна сили мікрострумів, наявність таймера). Бажано купувати пристрої, що працюють від електромережі, так як паски на батарейках малопотужні і працюють недовго.

Пояс з ефектом сауни

Принцип дії приладу з вбудованими термоелементами полягає в термічному впливі на проблемні області. У результаті теплового впливу підшкірний жир спалюється, відбувається посилене потовиділення і прискорення обмінних процесів в шкірі. Такі поперекові пояса забезпечують втрату зайвих сантиметрів за нетривалий час. Тривалість процедури не більше 50 хвилин. Зловживати застосуванням пристрою не слід, так як можна отримати опік.

Деякі фахівці сумніваються, що пояс для попереку дозволяє добитися успіху. Це і правда і міф одночасно. Все залежить від того, який спосіб життя веде людина, наскільки збалансований його режим харчування. Без комплексного підходу до боротьби з надмірною вагою скільки-небудь значних результатів очікувати не доводиться.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ