Головна : Новини

Що собою являє протезування зубів

, 23:31
0 314

Ортопедія в стоматології досліджує і допомагає при відновленні, , дентальном імплантації, тобто повертає зубної порожнини одонтологічний вигляд. Для цього застосовуються 3 типи конструкцій:

  • знімні болтели;
  • незнімні;
  • і умовно знімні иммедиаты.

По терміну служби вони бувають постійні і тимчасові. Панацею підбирають індивідуально до кожного окремого пацієнта. При цьому враховується стан епітелій, складається запис зубної формули, оцінюється стан молярів, оголення їх шийок: корозія або поразка емалі , ступінь рухомості, наявність дефектів. Лікуються захворювання скроневої частини суглобів нижньої щелепи. Заміщуються вади щелеп і м'яких тканин. Усуваються недоліки бикуспидатов - протезами. Вони виготовляються з металу, пластмаси, кераміки і поєднуючи їх в єдине ціле. Реставрація, при цілісності, окремих премолярів, проходить, також, за допомогою коронок, культевых вкладок, вінірів.

знімного протезування використовують конструкції, які можна легко знімати і одягати. Для виготовлення протеза, найчастіше беруть пластик. Це матеріал - базис для протеза і штучних зубів. Вони можуть бути повними і частковими, які одягаються на окремі зуби, різці і куспидаты.

Незнімне протезування - проводиться, зазвичай, на постійній основі. Мости, бігунки, обтуратори та інше встановлюються на тривалий період, вони дозволяють усувати різні дефекти. За кількістю частин діляться на мікро иммедиаты, з одного самостійною одиницею і макро протези, де їх більше однієї. Частіше інших, для цього методу, застосовуються коронки з металу, вони більш міцні, надійні, довго служать, за зовнішнім виглядом не відрізняються від справжнього. Металеві ковпачки, де зовнішня частина керамічна, адгезированная на каркас, і склеювальна меріленд - мости, понтики, для створення естетичного вигляду з сліпучими зубами - премолярами. Зараз металокераміку заміщають коронками, каркас, яких виготовлений з оксиду алюмінію або цирконію. Вони легше по вазі, і не порушують кислотно-лужний баланс, захищають сусідні зуби, щільно прикріплюються до десни та не розхитуються.

Комбіноване протезування – це методика, де незнімна частина з'єднується зі знімними конструкціями, добре фіксується на зубах.

Дентальное протезування, ще один спосіб, коли девинтальные премоляри, замінюються на штучні, вживлені в кістку зуба -щелепної системи: анкерні чи склоподібні.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ