здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що собою являє протезування зубів

Квітень 24 2017

Ортопедія в стоматології досліджує і допомагає при відновленні, , дентальном імплантації, тобто повертає зубної порожнини одонтологічний вигляд. Для цього застосовуються 3 типи конструкцій:

  • знімні болтели;
  • незнімні;
  • і умовно знімні иммедиаты.

По терміну служби вони бувають постійні і тимчасові. Панацею підбирають індивідуально до кожного окремого пацієнта. При цьому враховується стан епітелій, складається запис зубної формули, оцінюється стан молярів, оголення їх шийок: корозія або поразка емалі , ступінь рухомості, наявність дефектів. Лікуються захворювання скроневої частини суглобів нижньої щелепи. Заміщуються вади щелеп і м'яких тканин. Усуваються недоліки бикуспидатов - протезами. Вони виготовляються з металу, пластмаси, кераміки і поєднуючи їх в єдине ціле. Реставрація, при цілісності, окремих премолярів, проходить, також, за допомогою коронок, культевых вкладок, вінірів.

знімного протезування використовують конструкції, які можна легко знімати і одягати. Для виготовлення протеза, найчастіше беруть пластик. Це матеріал - базис для протеза і штучних зубів. Вони можуть бути повними і частковими, які одягаються на окремі зуби, різці і куспидаты.

Незнімне протезування - проводиться, зазвичай, на постійній основі. Мости, бігунки, обтуратори та інше встановлюються на тривалий період, вони дозволяють усувати різні дефекти. За кількістю частин діляться на мікро иммедиаты, з одного самостійною одиницею і макро протези, де їх більше однієї. Частіше інших, для цього методу, застосовуються коронки з металу, вони більш міцні, надійні, довго служать, за зовнішнім виглядом не відрізняються від справжнього. Металеві ковпачки, де зовнішня частина керамічна, адгезированная на каркас, і склеювальна меріленд - мости, понтики, для створення естетичного вигляду з сліпучими зубами - премолярами. Зараз металокераміку заміщають коронками, каркас, яких виготовлений з оксиду алюмінію або цирконію. Вони легше по вазі, і не порушують кислотно-лужний баланс, захищають сусідні зуби, щільно прикріплюються до десни та не розхитуються.

Комбіноване протезування – це методика, де незнімна частина з'єднується зі знімними конструкціями, добре фіксується на зубах.

Дентальное протезування, ще один спосіб, коли девинтальные премоляри, замінюються на штучні, вживлені в кістку зуба -щелепної системи: анкерні чи склоподібні.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Що таке дезінфекція? Детективне агентство: Як... 
Переглядів: 284
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен