Головна : Новини

34 тиждень вагітності

, 21:26
0 503

Вагітність на 34 тижні і стан майбутньої мами можна описати, Як якесь « постійне очікування & raquo ;. Це має своє пояснення - адже плід майже дозрів і момент пологів ось-ось настане. Ваш майбутній дитина на цьому терміні свого життя і розвитку активно розвивається: спостерігається активна надбавка в зростанні і вазі, дуже ясно обозначіваются пропорції тіла малятка. Його улюблене заняття в цей час - це смоктанняпальчика (можна побачити на УЗД діагностиці) ну, і звичайно, ваш непосида ніяк не може перебувати в одній позі, постійно повертається і "штовхає маму". Коли настає може бути в межах 2,1-2,5 кг при зрості в 42-45 см. Змінюється захисний покрив крихти в утробі - на зміну пухнастим волосікам приходить, постійно товщають, воскоподобное покритийие - мастило. Активно розвиваються нігтики - тепер вони можуть досягати кінчика пальців. Крім цього, на цій фінальній стадії вагітності, продовжують активно удосконалюватися всі системи організму крихти: серцево-судинна, кісткова, дихальна. Особливу увагу під час досліджень приділяється стану голови дитини - адже саме вона в процесі"Появи на світ" несе найбільше навантаження, і те як розвиваються черепні кістки значно впливає на характер прийняття пологів і дій акушерів. Особливу важливість і спостереження також повинна відчувати і майбутня мама. У цей час у неї можуть з'явитися нові відчуття, на які слід звернути особливу увагу:
- може опуститися живіт - таким чином дитина займає положення для майбутніх пологів. Існує думка, що за опусканням живота слід швидка родова діяльність, але якщо це перша вагітність, то очікування може затягнутися і на кілька днів, а то й тижнів;
- часті позиви до сечовипускання, внаслідок тиску на таз;
- набряклість і оніміння кінцівок;
- такзвані "тренувальні сутички".
Момент народження не за горами, а тому на цьому терміні вагітності варто з великою відповідальністю поставитися до свого здоров'я і проведення часу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ