здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Шовні матеріали

Травень 31 2014

Шовний матеріал - це особлива нитка, яка застосовується в хірургічній практиці для з'єднання тканин. Історія метушняікновенія і використання йде корінням так далеко в старовину, як і медицина в цілому, адже вони практично одне ціле. Перші документальні згадки про проведення хірургічних операцій і, як результат, зшивання рани відноситься до другого тисячоліття до нашої ери. У той час, як хірургічної нитки, використовували сухожилля, бавовна, конский волосся та інше. Процес розвитку науки не стояв на місці і від природних матеріалів (кетгут, шовк) доктора поступово перейшли на синтетичні нитки (нейлон, капрон, лавсан). На сучасному етапі розвитку, в якості шовного матеріалу використовують розсмоктуються одно- або багато волоконні нитки. Вимоги загалом до медицини зростають, тим самим повишая вимоги до матеріалу, якості і характеристикам нетей:

- міцність;
- еластичність і гнучкість;
- биосовместимость;
- стійкість до стерилізації;
- біодеструкція (розсмоктування) .

Останній показник (характеристика) важливий не тільки з хірургічною, а й зкосметологічної точки зору. Згідно з ним, всі хірургічні нитки діляться на три групи:

- розсмоктуються (кетгут, синтетична нитка - полігліколіевая кислота, полікапрон);
- умовно розсмоктуються (шовк, капрон, поліуретан);
- розсмоктується ( сталь, титан, лавсан, поліпропілен).

Сучасні шовні матеріали застосовуються у всіх областях хірургії, звідси ще один критерій оцінки - час розсмоктування. Адже різні хвороби, які лікуються шляхом хірургічного втручання, вимагають різного часового проміжку від початку і до повного розсмоктування (від 10 днів до 1 року).

← 34 тиждень вагітності Алкогольне отруєння  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен