Головна : Новини

«Разом до майбутнього»: фонд відродження від Максима Шкіля

, 10:06
0 291

Ми з вами живемо в територіально найбільшій країні Європи, до того ж тут знаходиться її географічний центр. За логікою речей, у плані життя все тут повинно бути відмінно, але на практиці не все так райдужно і прекрасно. Безупинна стагнація економіки, невизначеність у власному майбутньому штовхає людей на пошуки нових джерел доходів, руйнує сім'ї і часто залишає дітей у складних життєвих умовах. Бачачи небажання або нездатність держави системно вирішувати ці проблеми, не небайдужі люди об'єднуються з метою допомогти стражденним. Саме так і був створений благодійний фонд «», засновником та координатором якого став львівський підприємець Максим Шкіль.

Коли особистість багато значить

Бажання об'єднуватися допомоги ближнім в українців не віднімеш. Можливо саме тому у нас так багато різних благодійних фондів, проектів і т. п. Проблема в тому, що ці організації за великим рахунком досить закриті для суспільства, неохоче йдуть на контакт і навіть при наявності потужної рекламної кампанії не завжди вдається простежити результати їх діяльності. Той же, хто дійсно хоче і має можливість допомогти, не говорить про себе на кожному розі, а тихо, але впевнено слід поставленим цілям.

Це твердження в точності збігається з особою засновника фонду Максима Шкіля. Власне кажучи, інформації про нього багато не знайдеш, незважаючи на те, що свою підприємницьку діяльність веде вже з десяток років. Причому цей бізнес не тільки універсальний, але і територіально розташований в різних регіонах: гранітні кар'єри в Житомирській області та автоцентр Audi AG в Одесі. Крім цього, Максим домігся значних успіхів на ниві науки: три дипломи про вищу освіту, і кандидатська ступінь в юриспруденції.

Впевненість у майбутньому

За власним визнанням, благодійністю Максим Шкіль почав займатися якраз зі стартом власних бізнес проектів. Звісно, на перших порах це була швидше адресна допомога, але із зростанням обсягів виробництва можливостей стало більше і сформувалася концепція фонду «Разом до майбутнього». Його головним завданням є побудова системи, при якій вдасться об'єднати максимально можливу кількість однодумців для вирішення глобальних проблем.
У цьому році виповнюється 5 років з дня його заснування і можна сказати, що в рамках фонду сформувалося 4 основних напрями проекту:

  • «Дитина країни». Соціальна група проектів, яка спрямована на роботу з так званими «соціальними дітьми», які постійно або тимчасово опинилися у складних життєвих обставинах. Метою проектів «Малюкова радість» і «Кольорова частка» є їх соціальна адаптація, відпочинок, спілкування;
  • «Розумне покоління». Інтелектуальні програми «Мій проект» і «IQ-інстремент» спрямовані на формування і розвиток особистісних та творчих якостей молоді;
  • «Спортивна нація». Як зрозуміло з назви, програми «Здорова нація» і «Спортивний світанок» направлені на облаштування ігрових майданчиків і проведення на них спільних сімейних заходів;
  • «Еко-батьківщина». Проекти цієї групи («Зелена хвиля», «ЕКО-пікнік») сприяють прибирання, озеленення паркових зон, залученню молоді та формування у неї екологічного світогляду.

За цей короткий проміжок часу, допомогу отримало понад 5000 реципієнтів і число їх зростає з кожним днем.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ