Головна : Новини

Взаємозв'язок здоров'я і надмірної ваги

, 11:14
0 317

При розгляді питання стану здоров'я людини, не можна не відзначити практично постійну взаємозв'язок негативного стану здоров'я та наявності підвищеної маси тіла. Лікарі та фахівці змогли навіть вивести формулу, що відображає показник, що дозволяє точно визначити наскільки нормальний у вас вага: взявши свою вагу в кілограмах і розділивши його на попередньо зведений свій зріст (у метрах) в квадрат, можна отримати показник, званий Індекс Маси Тіла (ІМТ). При цьому, чудово знаючи, що ваш вага, у відповідності з даним показником буде зайвим, або навіть ви з гіркотою відзначите у себе ожиріння, то кращим способом зробити собі подарунок до літнього сезону – спробувати позбутися від частини зайвої ваги. Для цього для початку можна відвідати магазин натуральної косметики , адже серед представлених там товарів натурального походження є і антицелюлітні препарати, що допомагають «спалювати» підшкірний жир.

Також варто зізнатися, що справжні цінителі краси воліють бачити трохи пышненькие жіночі форми, правда при цьому целюліт не вітається. Але якщо ви прагнете схуднути, то ви паралельно цьому ще сприяєте своєму здоров'ю. Якщо ваша вага в межах норм, рекомендованих ВООЗ, то ризик розвитку великої частини захворювань у вас невисокий (чого не можна сказати про тих, хто страждає від нестачі маси тіла, або ж обтяжена надмірною вагою). Але, якщо взяти і почати суворо контролювати свій режим харчування, то можна буде досить ефективно скинути за перший тиждень чотири кілограми, а за місяць – до десяти. Такий «ритм скидання маси» дозволить вам не перевантажувати свій організм виснаженим, оскільки зміна раціону харчування у таких жінок супроводжується збільшенням рухливості (відмова від автомобіля, піші прогулянки на роботу і з роботи, візит в тренажерний зал чи фітнес-клуб).

Оскільки при схудненні страждає шкіра (адже підшкірний жир раніше підтримував певний її обсяг), то при схудненні вам доведеться відновити свої шкірні покриви, інакше вони можуть збиратися в складки або шкіра стане в'ялою. , безумовно вам у цьому можуть допомогти, правда не всі можуть відправитися туди – це і далеко, та й не завжди на курорті є місця (адже він не гумовий). Ну, а спеціальні маски на основі такої бруду дозволять вам прямо на дому створити микрофилиал такого курорту.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ