Головна : Новини

Дитячі ігрові майданчики

, 15:34
0 653

Є ємна складова дитинства - це різноманітні ігри. Під час гри дитина всебічно розвивається (як фізично, так і інтелектуально), вона пізнає світ, вчиться спілкуватися і налагоджувати контакт з різними за темпераментом дітьми, простіше кажучи, набуває багаж навичок, які в подальшому (у дорослому житті) стануть дуже корисними.

Сьогодні дитячі ігри з кожним днем набувають все більш віртуальний відтінок, ніж реальний. Комп'ютерна індустрія охопила дітей і, на жаль, не кожен дорослий усвідомлює небезпеку, що насувається у вигляді гіподинамії (порушення дихання, кровообігу, травлення в результаті обмеження рухової активності) і психологічних розладів (замкнутості, агресивності, нервозності). Ніяка віртуальна реальність не здатна замінити ігри на свіжому повітрі.

«Квітам життя» необхідна гідна клумба

Якщо у вашій родині є діти і разом з цим ви є власником заміського будиночка або приватного котеджу, чудово було б поглянути на присадибну ділянку не з точки зору його естетичного сприйняття, а з точки зору дитини, тобто так як бачать її ваші діти.
Оцініть присадибну ділянка і дайте собі відповідь на декілька питань:

Наскільки територія пристосована для ігор?

Яка частина території виділена дітям, а яка знаходиться під забороною? Цілком ймовірно, що ваша відповідь повалити вас в шок: «Дивовижний по мальовничості ландшафтний дизайн, яким всі гості безустанно захоплюються, з дитячої точки зору являє собою, в кращому випадку, щось нудне, а з гіршої - абсолютно неприйнятне місце для дитячого дозвілля, тобто огидне.

Якщо на вашій присадибній ділянці має місце приблизно така картина - декоративний ставок, в який категорично заборонено залазити, щоб не деформувати майстерно викладені камені і в одну рослинність, альпійська гірка, за сходження на вершину якої гарантовано стовідсоткове покарання, квіткова клумба, де м'яч є персоною « нон грата » - то пора задуматися про придбання дитячого майданчика з урахуванням віку і побажань дитини. До речі, зробити це можна в інтернет-магазині .

Не варто приймати необачних рішень і необдуманих покупок. Щоб гроші не були викинуті на вітер - все повинно бути продумано до дрібниць.

Ніжний вік (3-5 років)

На початку цього періоду, тобто в 3 роки, дитина буде задоволена скромним набором з пісочниці та гойдалки на пружині, до 4 років непогано було б доповнити наявний дме гойдалкою і каруселлю, а до п'яти років дитина із задоволенням буде обживати будиночок. Якщо дозволяють фінанси, то невелика гірка теж стані величезною радістю для дитини. Великою популярністю користуються міні-комплекси - машинка / гірка, паровозик / гірка, машинка / пісочниця й інші інтерпретації. Дуже добре, коли дитячий майданчик від 3 до 5 років паралельно оснащується інтелектуальними посібниками - дошкою для малювання, рахунковою та алфавітною дошкою і т. п. Як правило, ці посібники прикріплюються до стінок будиночка.

Дитячий майданчик для школярів (6 - 12 років)

Коли діти підростають, вони презирливо посміхаються при вигляді пісочниць і крихітних гойдалок створюються найцікавіші ігрові комплекси. Для них споруджуються піратські кораблі, лицарські замки, космічні космодроми і ракети, оснащені гірками-трубами висотою близько 2 метрів. У таких комплексах можна зустріти рукоходи, сітки і стінки для скелелазіння, кільця, канати та турніки. Шикарно, коли фінанси і місце дозволяють, тоді поруч можна розмістити баскетбольний майданчик або настільний теніс, а можливо дитина давно мріє про переносний батут.

Спортивні майданчики для підлітків і дорослих (12+)

Спортивний майданчик з турніком, рукоходом, тренажером зі штангою, вертикальними сходами і багато іншого - так виглядає майданчик, який не тільки дозволить вивільнити накопичену в підлітковому тілі енергію, але і зробити його красивим, накачаним, підтягнутим і привабливим для протилежної статі.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ