Головна : Новини

Управляти своїм відпочинком легко!

, 17:59
0 293

Кілька років тому було дивно спостерігати будівництво сауни у власному будинку. Багатьом здавалося, що цей процес є складним і дорогим. Справжні цінителі м'якого пара встановлювали парні не тільки в заміських будинках, але навіть у своїх звичайних квартирах. Для цього їм був потрібен всього лише один предмет – парогенератор або електрокам'янка. З допомогою цього обладнання стало можливим облаштування сауни в кожному приміщенні, де є вода. Виробники прагнуть спростити процес нагрівання та подачі пари, тому щорічно розробляють нові поліпшені моделі пультів і порогенераторов, , та блоків керування сауною.

В сучасній сауні ви не знайдете звичайну піч, найчастіше вона повністю автоматизована. Завдяки автоматичному блоку управління стало можливим регулювання вентиляції, світла, температури і подачі пари на будь-якій відстані. Поки ви розслабляєтеся, за всім процесом стежить автомат. Здорово, чи не правда?

На даний момент найпопулярнішими способами обігріву саун і лазень можна назвати електрокам'янки, парогенератори, , і прилади інфрачервоного випромінювання. Саме таку продукцію пропонує наш магазин. Крім іншого, ми маємо в своєму розпорядженні кількома видами системи управління і пультів для сауни. В асортименті є і пульт управління електрокам'янкою, і пульт для сауни з обігрівом ІЧ-випромінюванням, і різна автоматика для перенесення кольорів. В магазині «Грубка» ви знайдете пульти управління для саун від провідних фірм. Якщо у вас виникають питання, і ви б хотіли отримати додаткову інформацію, телефонуйте за номерами телефонів (097) 350-58-48, (044) 361-76-69. Отримати вичерпні відповіді і слушні поради вам допоможуть наші консультанти. Їх багаторічний досвід дозволяє вважатися експертами в галузі обладнання для парній.

Різновидами моделей служать пульти електрокам'янки з парогенератором або випаровувачем, що керують процесом створення пари. Блок управління, кам'янкою зазвичай являє собою виносний пульт сауни, який може бути встановлений навіть в кімнаті відпочинку. Таким чином, управління піччю сауни можна здійснювати зовні, налаштовуючи кабінку парильні на потрібний режим.

Приємно, коли про твій відпочинок хтось піклується. Фінські компанії розуміють, як важливий спокій і комфорт під час походу в сауну, тому не покладаючи рук, працюють на поліпшення обладнання. Спробуйте і ви їх продукцію, яку можна придбати в магазині «Грубка». Для вашої зручності ми здійснюємо доставку товару по всій країні.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ