Головна : Новини

Символіка українського вінка

, 17:51
0 307

На сьогоднішній день велика кількість іноземних гостей хочуть , не особливо розуміючи символіку його краси. І тільки справжні українці знають і шанують свої традиції, усвідомлюючи всю важливість правильного вибору вінка. Звичайно, якщо вінок створений української майстринею, швидше за все він виготовлений за всіма правилами і прикрашений потрібними видами квітів і стрічок. Для недосвідченого людини важко і уявити, скільки символів вміщує вся барвиста композиція національного прикраси.

Збираючись , необхідно знати найголовніше – квіти в композиції повинні бути точно впізнаваними копіями живих оригіналів, так як від вкладеного у вінок виду залежить, яке значення він несе. За традицією, найбільш правильним набором для кращого захисту та залучення щастя, здоров'я і краси, вважаються такі квіти, як чорнобривці, безсмертник, деревій, любисток, мак, волошка, мак, хміль, калина, ромашка, барвінок, незабудка. Крім квітів, у вінку повинні бути присутніми різнокольорові стрічки, які також мали захисною силою і впліталися в певному порядку, починаючи з середини: коричнева – символ родючості, по обидві сторони від неї жовті – символ сонця, далі зелені – символ молодості і краси, далі сині для здоров'я, помаранчеві – для достатку, фіолетові – для мудрості, малинові – як символ душевності, рожеві – символ багатства. Чим більше стрічок, тим краще захист. Довжина стрічок підбиралася по довжині волосся. Символічність вінка передавалася від наших пращурів до наших днів, тому і сьогодні важливо підбирати вінок за значенням квітів.

Враховуючи інтерес сучасників до традицій свого народу і бажання доторкнутися до історії предків все частіше можна зустріти . Одним з кращих магазинів, який пропонує широкий асортимент як вінків на голову, так і іншої різної сувенірної продукції ручної роботи з національною символікою, є Магазин Однієї вулиці. Будь-який сувенір з цього магазину стане відмінним подарунком родичам, друзям, діловим партнерам у відрядженні, а особливо іноземним гостям або виїхали за кордон співвітчизникам. Зв'язавшись з менеджером магазину за телефоном +38(096)488-62-72 можна отримати консультацію з будь-якого товару, а також можна під'їхати на фактичний магазин за адресою 01103, м. Київ, вулиця Кіквідзе 18, офіс 61, де завжди раді покупцям!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ